Bonus Flexi Kart Limiti Ne Kadar

Bonus Flexi Kart Limiti Ne Kadar

Bonus Flexi kart Türkiye’nin hemen hemen her yerinde işlem gören bir kredi kartıdır. Flexi kartı diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerin başında bu kredi kartının yıllık aidat ücretinin olmamasıdır. 250.000’i aşan işyerinde geçen bu kredi kartı bol bonus ve bol taksit seçenekleri ile müşterilerin ilgisini çekmektedir. Bu nedenle de çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir.

Bonus Flexi Kart verdiği bonuslar ile adından söz ettiren bir kredi kartıdır. Bir hesap özeti döneminde 40 TL olmak üzere yılda 720 TL’ye kadar bonus kazanmak Bonus Flexi kart ile mümkündür. Garanti Bankasının sunduğu bu kart müşterilerin yıllık aidat ödemeden rahatlıkla kullanabileceği bir kart türüdür.

Bonus Flexi Kart Size Göre Şekilleniyor

Bonus Flexi Kart özellikleri size göre belirlenebiliyor. Üyelik ücretinden hesap özeti ücretine değin bir yığın özellik müşterilerin tercihlerine göre şekillenmektedir. Kredi kartınız ile ilgili her türlü faiz, bonus ya da taksit sayısını özgürce belirlemeniz mümkündür. Kredi kartınızın özelliklerini değiştirebilmek için internet bankacılığını kullanabilir ya da 444 0 333 no’lu telefon üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Yaptığınız değişikliklerin işleme alınması için bir sonraki hesap özeti dönemini bekleyebilirsiniz. Bunun dışında kendi kartınızı oluşturmak yerine hazır paketler arasında da tercih yapabilirsiniz. Sonuç olarak kendinize özelleştirilmiş kredi kartınız ile bonus program ortaklarında indirimli ve bol bonuslu alışverişler yapabilirsiniz.

Flexi Kart’a Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Flexi karta başvuru yapabilmek için internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamaları üzerinden başvur butonunu kullanabilirsin. Bunun dışında banka şubelerine giderek kolayca başvurunu gerçekleştirebilirsin. Bonus Flexi kart ile ilgili bilgilerine her yerden anında ulaşabilmek için bonus flash uygulamasını telefonuna indirerek devam edebilirsin. Android ve ios telefonlar için tasarlanmış bu uygulama ile kolaylıkla Flexi kartını yönetebilirsin.

Bonus flash uygulaması ile kolaylıkla Flexi ekstreni ödeyebilir, yaptığın harcamaları takip edebilirsin. Bunun yanında kartında birikmiş bonusları anında görebilirsin. Bonus Flexi kartına tanımlı paketi değiştirebilir veya yeni paket tanımlayabilirsin. Bonus kazanmak ve bonuslarını harcamak için Flexi kartını özgürce kullanabilirsin.

Flexi Kart Hizmetleri

Flexi kart üzerinden birçok hizmete erişebilmek mümkün. Acil yardım hizmeti ile kolayca acil yardım hizmetinden kesintisiz bir şekilde yararlanabilirsin. Kredi kartın kaybolduğunda ya da çalındığında bonus flash üzerinden gerekli işlemleri yapabilirsin. Acil nakit ihtiyacın için Flexi kartı kullanabilirsin. Yien Flexi kartın ile Garanti seyahat hattı üzerinden yolculuklarda gereken bilgilere ulaşabilirsin.

Flexi kart ile yapabileceklerinin bir sınırı yok. Kartını kendine özelleştirebilir, taksitleri belirleyebilir ve anlaşmalı kurumlardan bol bol bonus elde edebilirsin. Aklında ne var ise Garanti BBVA  üzerinden sorarak anında ve hızlı cevaplar alabilirsin. Flexi kart ile bazı durumlarda 1,5 katına kadar ekstra bonuslar kazanabilirsin. Flexi kartın ile harcamalarını taksitlere bölmenin yanı sıra temassız ödeme ile de ödeme yapabilirsin.

Flexi Kart Avantajları

Fleix kart size birçok avantaj sağlar. Bu kartı kendinize özelleştirebildiğiniz için kampanyaları kendiniz oluşturabilirsiniz. Ödüllere ve faiz oranlarına kendiniz karar verebilirsiniz. İsterseniz kartınızın tasarımına dahi karar verebilirsiniz. Bonus kullanma konusunda da tamamen özgürsünüz. Dilediğiniz zaman bonuslarınızı kullanabilirsiniz.

İndirimli uçak bileti alabilirsiniz. Flexi kartınız ile kredi kartı borcu ödeyebilirsiniz.  Üstelik birden fazla kart seçeneği yoktur. Kişiye özel kart oluşturmak mümkündür. Flexi kartın gold özellikli kartı vesaire yoktur. Tek farklı kart olarak platinium kart vardır ve özellik olarak diğerlerinden bir farkı yoktur. Kişiye özel bir kredi kartı olarak Flexi kartlar sana özel bir dünya sunuyor.

Flexi Kartların Taksit Sayısı Ne kadardır?

Flexi kartın ile taksit sayısını ve faiz oranlarını kendin belirlersin. En az 2 en fazla 11 olmak üzere 2, 3, 5, 6, 8, 11 taksitle alışveriş yapabilirsin. 50 TL ve üzerin alışverişlerinde sadece yüzde 1,25 faiz oranı ile borçlanabilirsin. Üstelik çok sayıda iş yerinde Flexi kartın geçerli olduğu için nerede olursa olsun taksit yapabilmen mümkündür.

Flexi kart ile harcamalarını erteleyebilir, ekstre atlat talebinde bulunabilirsiniz. Harcamalarını bol bol taksitlere bölerek anında ve hızlı bir şekilde temassız ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirsin. Flexi kart ile harcamalarını sen belirlersin. Flexi kart tamamen senin kartın olur.

Flexi temassız ödemeleri ödüllendiriyor

Flexi kartın ile temassız post cihazlarından kolayca kartını temas ettirmeden ödeme yapmak mümkün. Bu özelliği internet şubesi üzerinden aktif hale getirerek ödemelerini hızlı ve sağlıklı bir şekilde yapabilirsin. Bunun yanında temassız ödemelerin için Garanti BBVA tarafından bonus ile ödüllendirilebilirsin. Flexi kartın ile yaptığın ödemelerin için temassız ödemelerde yüzde 10 bonus kazanabilirsin.

Ciro ödülü ile bol bol bonus kazanın

ciro ödülü ile garanti poslarından yaptığın ödemeler için ekstra bonuslar kazanabilirsin. Yıllık 5000 TL ve üzeri kadar yapılan harcamalarda harcama miktarının yüzde 0,2 oranında bonus ödülü kazanmak ve bu bonus ödüllerini dilediğini gibi harcamak elindedir.

Bonusları nerelerde kullanabilirim

Flexi ile kazandığın bonusları birçok üye işyerinde harcayabilirsin. Carrefour, Migros, a101, real, kipa başta olmak üzere birçok üye işyerinde bonuslarını anında ve beklemeden kullanabilmen mümkün. Bunların yanında teknosa bimeks gibi teknoloji mağazalarında da bonuslarını özgürce kullanabilmen mümkün. Türkiye’nin temassız ve aidatsız kredi kartı Flexi ile bol taksitli ve bol bonuslu alışverişleri rahatlıkla yapabilirsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*