Bankkart Combo Limit Ne Kadar

Bankkart Combo hem kredi kartı hem de banka kartını bir araya getiren bir bankacılık ürünü olarak öne çıkıyor. Bankkart Combo ile müşterilerin nakit çekebilmeleri, alışverişlerini takside bölmeleri, aynı anda bu kartın kredi kartı özelliklerinden faydalanabilmeleri mümkün hale geliyor. Cüzdanında hem banka kartı hem de kredi kartı taşımamak isteyen kişiler için ideal bir çözüm olan Bankkart Combo ile daha çok sayıda kişinin kredi kartı kullanmasının önü açılıyor.

Ziraat bankasının bir ürünü olan Bankkart Combo ürünü sayesinde sizler de hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği olan yıllık aidat olarak çok düşük ücreti olan bir kart ile tanışmış olursunuz. Ziraat Bankası bu kart ile müşterilerini kart kullanımına özendirmek istiyor.

Bankkart Combo’da Aidat Var mı?

Bankkart Combo diğer kredi kartlarından farklı olarak yıllık sadece 16 TL kredi kartı aidatı olarak öne çıkıyor. Diğer kredi kartlarında mevcut yüksek kredi kartı aidatlarına göre bu fiyat oldukça komik geliyor. Bankkart Combo ile taksitlerinizi ödemeniz, peşin ödemelerini taksitlendirmeniz ve aynı kart üzerinden nakit çekebilmeniz de mümkün olabiliyor.

Bankkart Combo düşük aidat ücreti ve kredi kartı ile banka kartı özelliklerini bir araya getirmesi ile öne çıkıyor. Bu karta başvurabilmek için 18 yaşını tamamlamak yeterli. Bunun yanında Bankkart Combo kullanabilmek için kredi puanınızın yüksek olması da beklenenler arasında yer alıyor.

Bankkart Combo Limiti Ne Kadar?

Bankkart Combo farklı kart seçenekleri ile müşterinin karşısına geliyor. Bankkart Combo normal kart ve Gold kart olmak üzere iki farklı kart seçeneği ile karşınıza geliyor. Normal kart sahibi iseniz, kredi kartı limitiniz 500 TL iken 250 TL limit de yedek kart için size sunuluyor. Bankkart Combo limiti Gold kart için daha farklı olarak belirlenmiş durumda.

Eğer bir Bankkart Combo Gold sahibi olmak istiyor iseniz bu durumda kart limitiniz 750 TL oluyor. Bunun yarısı oranında kart limiti de ek kart için tahsis edilmiş durumda oluyor. Banka kart limiti asıl kart için en fazla 1000 TL ek kart için en fazla 500 TL olarak belirlenebiliyor.

Banka Kart Combo İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Bankkart Combo için birden fazla kaynak üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu başvurulardan en basiti telefon üzerinden Bankkart Combo’ya başvurmak oluyor. Cep telefonunuzdan SMS bölümüne girerek kolay bir şekilde başvuru yapabiliyorsunuz.

SMS bölümüne gelerek kimlik numaranızı, kredi kartı limitini ve aylık gelirinizi kısa mesaj olarak 4757 no’lu numaraya göndererek kolayca kredi kartına başvurabiliyorsunuz. Kredi kartı sonucu ile ilgili bilgilendirme mesajı kısa süre içerisinde telefonunuza gönderilmiş oluyor. Kredi kartınız adresinize kargo ile postalanarak en kısa süre içerisinde Bankkart Combo sahibi olmanız mümkün oluyor.

Bankkart Combo İle Ayın Sektörü

Bankkart Combo kredi kartı ile banka kartı özelliğini bir araya getiren özelliğinin yanı sıra temassız ödeme gibi teknolojik özellikleri ile de öne çıkıyor. Bunun yanında Bankkart Combo her ay belirli sektörlere özel indirimler sunuyor. Bu indirimler sayesinde her ay müşteriler belirli sektörlerde Bankkart Combo ile indirimlerden faydalanabiliyor.

Bankkart Combo ayın sektörü ile ulaşımdan, gıdaya, sağlıktan, eğitime her ay belirli bir sektörde ekstra indirimler müşterilere sunuluyor. Müşteriler o ayki belirlenen sektör harcamalarından ekstra indirimler kazanarak alışverişlerinde kar elde edebiliyor. Bankkart Combo sunduğu ödeme yöntemleri, her ay değişen indirimler ve teknolojik özellikleri ile ön plana çıkan bir kart olarak öne çıkıyor.

Bankkart Combo İle İster Kredi Kartı İster İse De Banka Kartı Özelliği

Bankkart Combo ile kullandığınız kartın özelliklerini değiştirebilmeniz mümkün. Örneğin kredi kartı özelliğini kapatarak sadece banka kartı olarak kullanabilir, ya da kredi kartı özelliğini açarak ihtiyaç duyduğunuzda kredi kartınızdan para çekebilirsiniz. Bu özellikler Bankkart Combo’nun müşterilere sunduğu ekstra avantajlar arasında.

Eğer Bankkart Combo kartını aldıysanız ve henüz kredi kartı özelliğini açtırmadıysanız yapacağınız birkaç basit işlem yeterli. Bir Ziraat ATM’si bularak kolayca Bankkart Combo kartınızı kredi kartı olarak kullanabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken kartınızı ATM’ye taktıktan sonra şifrenizi girdikten sonra görüntülenen menü üzerinden kredi kartını seçmen yeterli oluyor.

Bankkart Combo Kredi Kartı Çeşitleri

Bankkart Combo üç farklı çeşit ile müşterilerin eline geçiyor. Birincisi Bankkart Combo klasik kart. Bu kart sayesinde ödemelerinizi temassız olarak gerçekleştirebilir, ayın sektörü özelliklerinden faydalanabilir, nakit hizmeti alabilir, açılan kumbara özelliğini kullanabilirsiniz. Bu kartın yıllık aidat ücreti 16 TL civarında.

Bankkart Combo ile gelen bir diğer kart çeşidi Bankkart Combo Gold oluyor. Bu kartın klasik karttan tek farklı kredi kartı limitinin daha yüksek olmasıdır. Bunun dışında bu kredi kartının yıllık kart ücreti daha fazladır. Bankkart Combo Platinium ise çok daha yüksek kart limiti olan bir kart olup yıllık kredi kartı aidat ücreti bu kart için 47,75 TL civarındadır.

Bankkart Combo Diğer Kartların Bir Adım Ötesinde

Diğer kartların bazı özelliklerini bünyesinde barındıran Bankkart Combo farklı özellikleri ile diğer kart özelliklerinin önüne geçiyor. Her şeyden önce aynı anda iki kartı cebinizde taşımak zorunda kalmıyorsunuz. Bunun yanında Bankkart Combo ile daha düşük kart aidatları ödemeniz mümkün. Ayrıca ister iseniz kartınızın kredi kartı özelliğini kapatarak sadece banka kartı olarak kullanabiliyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*