Anında Kredi Veren Bankalar

Sponsor Bağlantılar

Kredi alma süreci; geçmişe kıyasla daha kolay hale gelmiştir. Geçmişte kredi almak için şubeye gitme zorunluluğu var iken günümüzde web bankacılığı, mobil bankacılık, sms ile kredi başvurusu, ATM’den kredi başvurusu şeklinde yöntemler yardımıyla hiçbir şekilde şubeye gitmeden kredi almak mümkün olmaktadır. Bilhassa bireysel gereksinim kredisi almak isteyenler için kredinin bir an ilkin alınması mühim bir kriter olmaktadır. Bu aşamada, hepimiz, anında kredi veren bankalar kimlerdir sorusuna yanıt aramaktadır. Anında kredi veren bankalar sayıca fazladır. Sadece, her bankanın anında kredi vermek için aramış olduğu şartlar değişik olmaktadır. Bu şartlar yerine getirilmiş olduğu takdirde isteyen her insanın kredi alabilmesi mümkündür.

Anında Kredi Veren Bankalar 2019

Sponsor Bağlantılar

Anında kredi almak isteyenlerin bu doğrultuda öncelikli olarak şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalara müracaat yapmaları gerekmektedir. Teb’in dijital bankacılık hizmeti olan CEPTETEB, Aktifbank’ın dijital bankacılık hizmeti N Kolay, QNB Finansbank’ın dijital bankacılık hizmeti olan Enpara.com şeklinde şubesiz bankacılık hizmetleri yardımıyla kolay yoldan kredi almak mümkün hale gelmektedir. Şubesiz bankacılık hizmeti veren bu kuruluşların birçok pozitif yanları bulunmaktadır. Bu kurumlar, KKB yardımıyla kişinin kredi notuna ve E-Devlet yardımıyla de kişinin SGK dökümüne ulaştıklarından dolayı hiçbir belge istemeden kredi başvurularını kabul etmektedirler. Bu bankalara web bankacılığı yöntemini kullanarak birkaç dakika içinde kredi başvurusunda bulunmak mümkün olmaktadır.

Anında Kredi Veren Bankalar Kimlerdir?

CEPTETEB gereksinim kredisi yardımıyla bankaya gitmeye gerek kalmadan online yollar yardımıyla kredi başvurusunda bulunmak mümkün olmaktadır. CEPTETEB gereksinim kredisi, maksimum 30 bin TL ve 60 aya kadar vade alternatifleriyle verilmektedir. Anında kredi veren bankalar içinde Aktifbank’ın N Kolay kredi uygulaması bulunmaktadır. Aktifbank müşterisi olmayanlar bile kolay yoldan kredi başvurusu yapma hakkına haiz olmaktadır. Enpara.com yardımıyla hiçbir harcama yapmadan, sigorta yaptırmadan ve şubeye gitme zorunluluğu olmadan kredi başvurusunda bulunmak mümkün olmaktadır. Bu bankalardan bilhassa kredi notu yüksek olanların kredi kullanımı oldukca kolaydır. QNB Finansbank müşterisi olmayanların ise lüzumlu belgeleri kurye yardımıyla imzalaması mümkündür. Enpara.com çalışanı, istenilen yer ve saatte kredi başvurusu icra eden kişiyi ziyaret etmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Anında kredi veren bankalar içinde Akbank bulunmaktadır. Akbank Direkt Kredi yardımıyla Akbank Direkt Mobil uygulamasını indiren Akbank müşterileri, 40 bin TL’ye kadar kredi kullanma şansını, şubeye gitmeden elde etmektedirler. Sadece, 40 bin TL üstü kredi kullanmayı düşünenlerin ne olursa olsun Akbank şubesine gitmesi gerekmektedir. ING Bank E-kredi yardımıyla ING Bank müşterisi olanlar yada olmayanlar diledikleri takdirde kredi başvurusunda bulunma hakkı kazanırlar. Yapı Kredi’nin anında şubesiz kredi hizmeti yardımıyla online kanallardan müracaat yaparak ve herhangi bir belge götürmeye gerek duymadan kredi almak söz mevzusu olmaktadır. İş Bankası anında kredi hizmeti ise İşCep üstünden kredi başvurusu yapılmasını mümkün kılmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Anında kredi veren bankalar, bir başka deyişle gelir belgesiz kredi veren bankalar olarak bilinirler. Bu bankaların içinde ilk sırada Odeabank gelmektedir. Odeabank, nakit hazır gelir belgesiz kredi sunmaktadır. ING Bank; beş bin TL’ye kadar verilebilen mini kredi kampanyasına haizdir. Enpara.com’da da gelir belgesiz kredi verilmesi söz mevzusu olmaktadır. İş Bankası, Aktifbank ve CEPTETEB; gelir belgesiz kredi sunan öteki bankalar içinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, bazı bankalar, dönem dönem değişik meslek gruplarına hitap eden kredi kampanyaları düzenlemektedirler. Mesela, bazı bankaların bazı dönemlerde ev hanımlarına, emeklilere yada öğrencilere anında kredi kampanyası vardır.

Anında kredi veren bankalar nereden müracaat alırlar?

Anında kredi veren bankalar, bu kredilerini derhal verdikleri ve derhal hesaplarınıza aktardıkları için online kanallardan müracaat alırlar. Bu bankalardan kredi almak için mobil bankacılıktan, web bankacılığından, telefon bankacılığından ve ATM’lerden müracaat yapabilirsiniz. Üstelik başvurularınızı 7/24 yapabilir ve onaylanan kredinizi gene istediğiniz bir vakit hesabınıza aktarabilirsiniz. Bankalardan anında kredi almak için bu bankaların müşterisi olmanız gerekir. Bankalar tarafınca size verilen satın alan numarası ve web şifresi ile mobil bankacılığa ve web bankacılığına girerek derhal başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bankalardan alacağınız kredilerin miktarı 50.000’den 100.000’e kadar artar. Üstelik anında kredi veren bankalardan bazıları tahsis tutarı de almaz. Bu bankaların kredi faiz oranları da düşük olacaktır. Sadece anında kredi, standart gereksinim kredisine nazaran bir iki puan daha yüksek faiz oranı ile sunulur. Anında kredi için ne kadar harcama ödeyeceğinizi belirlemek adına müracaat yapmadan ilkin, hesaplama yapmanızı tavsiye ederiz. Bu hesaplama yardımıyla alacağınız kredinin faiz oranını ve ödeyeceğiniz öteki harcamaları kolaylıkla görebilir ve bütçenizi kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*