American Express Platinum Card Özellikleri

Sponsor Bağlantılar

American Express Platinum Card sahipleri yalnızca kendilerine hususi ayrıcalıklara, indirimlere, gezi ve concierge hizmetlerine erişme fırsatı yakalarlar. Bu kart, bilhassa fazlaca fazla gezi edenler için ideal özellikler taşımaktadır. Devamlı gezi ediyorum, oradan oraya uçuyorum diyenler var ise zaman kaybetmeden bu kartı edinmelidirler. American Express Platinum Card; sayısız fırsatları bünyesinde barındırmaktadır. American Express Platinum Card ayrıcalıkları içinde American Express Selects ilk sırada yer verilmiştir. Buna gore, selects üyesi olan restoranlarda %20 olmak suretiyle indirim yapılması söz mevzusudur. Buna ek olarak; otel, vasıta ve yat kiralama, spa, mücevher ve öteki mağazalarda ise %10 ile %20 içinde değişen oranlarda indirim yapılmış fırsatı yer verilmiştir.

American Express Platinum Card Ayrıcalıkları

Sponsor Bağlantılar

American Express Platinum Card, sahiplerine hayal edemeyecekleri kadar büyük fırsatlar sunmaktadır. American Express Selects üyesi olan restoranlardaki ve öteki mağazalardaki indirimler, karta zaman kaybetmeden direkt olarak yansımaktadır. Bunun haricinde; otel, yat ve vasıta kiralama, spa benzer biçimde etkinlik alanlarındaki rezervasyonların ne olursa olsun evvelde yapılması gerekmektedir. Bu sayede, indirimli fiyatlardan yararlanmak mümkün olmaktadır. Ek olarak, American Express Platinum Card sahipleri, bir takvim senesinde Selects Program ortaklarından 10 bin TL tutarında indirim kazanma fırsatına haiz olabilirler. American Express Platinum Card sahiplerinin tüm yurt içi ve yurt dışı restoran ve otel harcamalarında %5’e varan ekstre indirimlerinin yapılması söz mevzusu olmaktadır.

Niçin American Express Platinum Card Sahibi Olmak Gerekir?

American Express Platinum Card yardımıyla birçok şahıs, hayal ettikleri avantajlara kavuşma şansı elde eder. Yalnızca bir ekstre döneminde Selects programı hariç olmak suretiyle otel ve restoran harcamalarında ayda 250 TL, yılda ise toplam üç bin TL tutarında indirim kazanmak mümkün olmaktadır. Bir başka deyişle, tüm restoran harcamalarında %5, tüm otel harcamalarında ise %3 indirimden yararlanmak mümkün olmaktadır. American Express Membership Rewards; American Express Platinum Card sahiplerine değişik fırsatlar sunmaktadır. Yapılacak her 1 TL’lik harcamada 1 Membership Rewards kazanmak söz mevzusudur. Kazanılan Membership Rewards puanlarının birçok yerde harcanması mümkündür.

American Express Platinum Card Neler Vaat Ediyor?

Sponsor Bağlantılar

American Express Platinum Card; sahiplerine birçok şey vaat etmektedir. Bilhassa Membership Rewards; vasıta kiralama, tayyare bileti, pasta ve çiçek gönderimi benzer biçimde değişik hizmetlerde kullanılabilecek puanları kart sahiplerine sunmaktadır. Buna ek olarak, birçok kategorideki ürün ve hizmetlere, Online Armağan Kataloğu yardımıyla ulaşmak mümkün olmaktadır. American Express Platinum Card yardımıyla kaliteli markalarda hususi ve taksitli alışveriş ayrıcalıklarından faydalanılabilir. American Express program ortaklarından yapılacak alışverişlerde taksit imkanından yararlanmak söz mevzusudur. American Express Platinum Card sahiplerine mağaza kapansa dahi alışveriş yapma imkanı sunulmaktadır. Sürem öncesi bilgilendirmeler yapılmaktadır. Alışveriş esnasında birçok armağan ve ikram sunulmaktadır. Ek olarak, buluşma ile hususi sunum yapılması benzer biçimde kimsede olmayan bir fırsat bulunmaktadır.

American Express Platinum Card Sahiplerine Sunulan Fırsatlar

American Express Platinum Card; bilhassa sık gezi edenlere hitap etmektedir. Bunun sebebi, American Express Gezi ve Concierge Hattı olarak bilinmektedir. Bu hattı arayarak gezi organize etme, geziler hakkında informasyon alma, tayyare bileti alma yada aktarma hizmeti isteme söz mevzusu olmaktadır. Buna ek olarak, Formula 1 yarışları yada müzikaller için bilet alınması mümkündür. Kart sahiplerinin karşılaşacağı her türlü mevzuda yardım almak amacıyla bu hat aranabilir. Havaalanı lounge hizmeti, Güvence Asistan, sigorta, Platinum mecmua gönderilmesi, Shopbyamex benzer biçimde ayrıcalıklara American Express Platinum Card yardımıyla haiz olmak mümkündür.

Amerikan Express platinum kart özellikleri nedir?

Amerikan Express Platinum kart, ayrıcalıkları olan bir kredi kartıdır. Tüm dünyada kullanabileceğiniz bu kartın çeşitli avantajlarından, kartınızı kullanarak faydalanmanız mümkündür. Bu kredi kartının tüm özelliklerini tek tek açıklayalım;

Amerikan Express Selects özelliği;

Bu özellik ile Selects üyesi olan pek fazlaca iş yerinden yapacağınız harcamalardan indirim kazanırsınız. Selects üyesi olan restoranlardan yapacağınız alışverişlerinizden %20 indirim alırsınız. Vasıta ve yat kiralama, mücevher, otel, spa ve öteki mağazalardan yapacağınız alışverişlerden ise %10 ile %20 içinde değişen oranlarda indirim kazanabilirsiniz. Selects üyesi olan restoranlardan yapacağınız harcamalarda %20 ve öteki mağazalardan yapağınız harcamalar için öteki indirimler, kartınıza otomatikman yansıyacaktır.

Golf, otel, spa, vasıta kiralama ve yat kiralama için rezervasyonunuzu yaptırmak adına da 0212 310 23 15 numaralı telefonu aramanız gerekir. Bu numaradan yapacağınız rezervasyonlarınızdan derhal indirim alabilirsiniz. Amerikan Express kart sahipleri, bir yılda kredi kartlarını kullanarak toplamda 10.000 lira değerinde indirim kazınabilmektedir. Bu tutarın üstünde indirim yapılmaz. Sadece pek fazlaca kredi kartına bakarak 10.000 liralık indirimin devasa yükseklikte bir miktar bulunduğunu söyleyebiliriz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*