Aktifbank Kredi ile Paranız Anında Hesabınızda

Sponsor Bağlantılar

Kredi almak isteyenler için birden oldukça tercih bulunmaktadır. Bilhassa, daha oldukça alan kişi toplamak adına bankalar içinde ciddi bir rekabet vardır. Her banka, en uygun vade seçeneklerini ve faiz oranlarını müşterilere sunmaya iş yapmaktadır. Buna ek olarak, kredi almak için kullanılan yöntemler de değişmiştir. Eskiden kredi almak için şubeye gitme zorunluluğu bulunurken web ve cep şubesi yardımıyla şubeye gitmeye gerek kalmadan ve belge götürmeden kredi almak mümkün hale gelmiştir. Aktifbank; bu özelliklerin hepsine haiz olan bir bankadır. Aktifbank’ta şubeye gitme zorunluluğu olmadan, herhangi bir belge götürmeden kredi almak mümkün olmaktadır. Aktifbank kredi ile paranız anında hesabınızda hizmetinden yararlanmak isteyenler Aktifbank’ın resmi web sitesine girerek krediler hakkında detaylı data alabilirler.

Aktifbank Kredi ile Paranız Anında Hesabınızda Kampanyası Özellikleri

Sponsor Bağlantılar

Kredi notunu dert etmeden ve şubeye gitmeden parasının anında hesabında olmasını talep edenlerin Aktifbank kredi ile paranız anında hesabınızda kampanyası hakkında data alması tavsiye edilmektedir. Aktifbank’ın resmi web sitesinden sırasıyla bireysel, N Kolay krediler ve internetten anında kredi linklerine tıklayanlar Aktifbank kredi kampanyası hakkında data alma şansına erişirler. Aktifbank anında kredi başvurusu yapmak isteyenlerin Nkolaykredi.com adresine girmesi yeterlidir. Burada yer edinen kısa formun doldurulması, evrakların ekrandan onaylanması süreçleri tamamlandıktan sonrasında 30 bin TL’ye kadar kredi, müşterinin hesabında olacaktır. Aktifbank N Kolay kredi yardımıyla şubede sıra bekleme ve ürün satın alma benzer biçimde zorunluluklar yoktur.

Aktifbank Anında Kredi Hesaplaması

Aktifbank anında kredi hesaplaması yapmak için kredi hesaplama butonunu kullanmak gerekmektedir. 10 bin TL gerekseme kredisini şubeye gitmeden almak isteyenlerin aylık %2,79’luk faiz oranından faydalanması mümkün olmaktadır. 60 ay vadeli geri ödeme seçeneği tercih edildiğinde aylık geri ödeme taksitleri; 390,63 TL olarak belirlenmektedir. Buna ek olarak, kredi tahsis tutarı ise 50,25 TL olarak belirlenmiştir. Aktifbank kredi ile paranız anında hesabınızda kampanyasında aylık 3 TL’den süregelen taksit tutarı ise 2.500 TL kredi ve 60 aylık vade seçeneğinin tercih edilmesiyle olmaktadır. Bu seçenekte aylık faiz oranı %2,49 olarak belirlenmektedir.

Aktifbank Kredi ile Paranız Anında Hesabınızda Kullanım Koşulları

Sponsor Bağlantılar

Aktifbank kredi ile paranız anında hesabınızda kampanyasından yararlanarak kredi almayı düşünenler, Aktifbank web şubesini kullanarak paralarını ücretsiz bir şekilde aktarma edebilirler. Ek olarak, Türkiye’deki tüm PTT’lerden paralarını ücretsiz bir şekilde alabilirler. N Kolay Banka Kartı yardımıyla istenilen ATM’den paranın çekilmesi mümkün olmaktadır. Aktifbank anında kredi geri ödemesi ise Aktifbank şubelerinden, web şubesinden, PTT şubeleri ve Pttmatik’ten, Akbank yada Vakıfbank ATM’lerinden yapılabilmektedir. Buna ek olarak, herhangi bir bankada bulunan hesaptan Aktifbank’taki IBAN’a EFT yapılarak yada N Kolay Banka Kartı’yla öteki banka ATM’lerinden hesaba para yatırılarak banka hesabından taksitli olacak şekilde geri ödeme yapılabilmektedir.

Aktifbank Kredili Destek Hesabı

Aktifbank hesabında para olmayanlar, N Kolay banka kartları yardımıyla faydalabilecekleri kredili destek hesabına haiz olmaktadırlar. Kredili destek hesabı yardımıyla N Kolay banka kartı üstünden kredili limit kullanmak mümkün olmaktadır. Aktifbank Kredili Destek Hesabı; kartla alışveriş yaparken, nakit çekerken, Aktifbank’tan kredi taksidi ve kredi kartı borcu öderken, maç bileti alırken, satmaca öderken ve hatta TL yüklerken kullanılabilmektedir. Kredili destek hesabı limiti; 100 TL ile 2 bin TL içinde değişkenlik göstermektedir. Birden otuz güne kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Güncel faiz oranı ise %2,15’tir. Aktifbank kredili destek hesabı limiti, Aktifbank’ın politikalarına nazaran belirlenmektedir. Kredili destek hesabından kullanılan anaparanın en geç 360 gün içinde ödenmesi gerekmektedir.

Etken Bank kredi başvurusu iyi mi yapılır?

Kredi notunu dert etmeden başvur yapabileceğiniz Etken Bank, kredi başvurularını web üstünden ya da telefon bankacılığından almaktadır. Bu başvuruyu 3 adımda tamamlayabilir ve paranızı derhal hesabınıza aktarabilirsiniz. Banka müşterisi olmasanız bile paranızı web üstünden alma imkanını bulunmaktadır. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonrasında banka şubesine gitmenize gerek kalmaz. Etken Bank tarafınca gönderilen evraklar, banka temsilcileri tarafınca adresinize ulaştırılır. Sizin belirlemiş olduğunuz bigün için buluşma verilir. Banka temsilcileri buluşma gününde ve saatinizde adresinizde olur. Gelen evrakları imzaladıktan sonrasında derhal hesabınız açılır ve krediniz hesabınıza aktarılır. Etken Bank kredisine, hafta sonu olsa bile müracaat yapabilir ve gene hafta sonu da dahil olama suretiyle kredinizi 7/24 hesabınıza aktarabilirsiniz.

Etken Bank web sayfasında bulunan “iyi mi başvurabilirim” kısmına girerek de kredi başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Etken Bank müşterisiyseniz ihtiyacınız olan tutarı ve vadeyi girerek başvurunuzu gönderebilir, evraklarınızı web üstünden onaylayabilir ve paranızı derhal alabilirsiniz.

Passolig banka kartınız var ise gene ihtiyacınız olan tutarı girdikten sora başvurunuzu yapabilir ve sözleşmelerinizi online olarak onaylayabilirsiniz. Peşinden paranız derhal hesabınıza aktarılacaktır.

Passolig ön ödemeli kartınız var ise, kısa müracaat formunu oldurmanız gerekir. Peşinden ekranda yer edinen sözleşmeleri onaylamalısınız. 7-10 iş günü içinde kurye tarafınca adresinize evraklarınız teslim edilir. Evraklarınızı imzaladıktan sora paranızı aynı gün hesabınıza aktarabilirsiniz.

Etken bank müşterisi değilseniz ve yeni alan kişi olmak istiyorsanız gene kısa müracaat formunu doldurmanız gerekir. Peşinden, kurye tarafınca 7-10 iş günü içinde evraklarınız teslim edilir. Evraklarınızı imzaladıktan sonrasında kredinizi derhal hesabınıza aktarabilirsiniz.

Etken Bank kredi ile paranız hesabınız aktarıldıktan sonrasında bankanın web şubesine girerek parasız para transferi yapabilirsiniz. Size verine N Kolay kart ile Türkiye’de bulunan tüm banka ATM’lerinden kredinizi alabilirsiniz. Ek olarak, bu banka tarafınca hesabınıza aktarılmış olan kredi tutarını hiçbir ek ücret ödemeden, Türkiye’deki tüm PTT şubelerinden de alabilirsiniz. Bu bankadan kullanmış olduğunuz kredinizi bankanın web şubesini kullanarak hesabınıza para aktarma yöntemiyle, PTTmatiklerden, Vakıfbank ATM’lerinden ya da Akbank ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Etken Bank süratli kredi alma koşulları nedir?

Etken Bank, müşterilerine kefilsiz ve şartsız kredi sunan bir bankadır. Bu bankadan çalışanlar, emekliler, esnaflar ya da alışveriş yapmak isteyen kişiler kredi alabilirler. Bankanın istemiş olduğu şartlar ise aylık tertipli bir gelirin olması ve sigorta primlerinin ödeniyor olmasıdır. Bunun haricinde, kredi notuna ya da kredi siciline bakılmaz. Bu bankadan kredi siciliniz negatif olsa bile anıdan kredi almanız mümkündür.

Aylık geliri olan kişililerin bu gelirlerini maaş yazısı ya da maaş bordrosu ile kanıtlaması gerekir. Esnafların ise kredi başvurusu esnasında gelir bilançolarını ekrana yüklemeleri gerekir. Etken Bank, kredi başvurularını online olarak almaktadır. Eğer banka müşterisi değilseniz, gene banka şubesine gitmeye gerek kalmadan kredinizi alabilirsiniz. Banka müşterisi olamayan kişilerin kredi evrakları adreslerine kadar teslim edilir. Banka müşterisi olan kişiler ise kredilerini derhal alarak, anında hesaplarına aktarabilir ve kullanmaya başlayabilir.

Bu banka, kredi siciliniz negatif bile sigorta primlerinizin ödenmesi ve aylık gelirinin olması karşılığında kredi sağlar. Sigorta primlerinizin ise minimum altı aydır ödeniyor olmasına bakılır. Tüm bu sorgulamalar, kimlik numaranızı bankanın sistemine girdiğiniz anda otomatikman yapılmaktadır.

Etken Bank kredi hesaplama örnekleri;

Etken Bank kefil ve evrak benzer biçimde işlemlerle uğraştırmadan ve kredi notuna ehemmiyet vermeden kredi kullandıran bir bankadır. Bu yüzden kredi faiz oranları öteki bankalara nazaran daha yüksektir. Acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri derhal karşılamak istiyorsanız, bu bankadan kolayca kredi çekebilirsiniz. Bankanın kredi faiz oranları ve örnek ödeme tablosu hakkında aşağıdaki şekilde izahat yapabiliriz;

  • Bu bankadan 10 bin lira çekmek istediğinizde ve vadenizi 60 ay olarak belirlediğinizde ödeyeceğiniz aylık taksi tutarı 306,65 lira olur. Bu kredinin aylık faiz oranı %1,89 olacaktır. Kredinizden 50 lira dosya harcaması alınır. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam meblağ da 18.398,79 lira olur.
  • Nakit ihtiyacınızın 20 bin lira bulunduğunu varsayalım. Bu tutarda kredi için 60 ay vade belirlediğinizde aylık ödeyeceğiniz taksitler 613,29 lira olur. Bu kredi için geri ödeyeceğiniz toplam meblağ 36.797,53 lira olurken kredinizin aylık faiz oranı da %1,89 olur. Bu krediden 100 lira dosya harcaması alınır.
  • Nakit ihtiyacınız 30 bin liraysa, 60 ya vade için bu bankaya ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı 55.196,25 lira olur. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 919,94 liradır. Kredinizden 150 lira dosya harcaması alınır ve faiz oranı da %1,89 olarak belirlenir.

Etken Bank kredi geri ödemeleri iyi mi yapılır?

Etken Bank, Türkiye’nin her yerinde şubesi olmayan bir bankadır. Bu yüzden online olarak da kredi ve kredi kartı benzer biçimde hizmetler sunar. Hatta N Kolay olarak oluşturduğu platform üstünden kolayca kredi başvurularınızı ve kredi kartı başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu bankadan almış olduğunuz kredinin geri ödemelerini yapmak için de birden fazla seçeneğiniz bulunur. Bu seçenekleri aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

  • Etken Bank kredisini geri ödemek için banka şubelerini ya da ATM’lerini kullanabilirsiniz.
  • İnternet şubesini kullanarak hesabınıza para transferi yapabilir ve kredinizi ödeyebilirsiniz.
  • Herhangi bir bankanın hesabından, krediyi aldığınız hesabınıza EFT yaparak ödeyebilirsiniz.
  • Türkiye’de bulunan tüm PTT şubelerinden ve PTT Matikleri kullanarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  • N Kolay banka kartınızı kullanarak Türkiye’deki tüm bankaların ATM’lerinden kredinizi ödeyebilirsiniz.
  • Akbank ATM’sinden ya da Vakıfbank ATM’sinden, kartınız olmadan da Etken Bank hesabınıza kredi geri ödemelerini yapabilirsiniz.
  • Akbank ve Vakıfbank ATM’lerinden geri ödemelerinizi kartsız işlemler menüsüne girerek gerçekleştirmeniz gerekir. PTT matiklerden işlem yaparken de anlaşmalı olan bankanın işlem menüsüne girmeniz gerekecektir.

Etken Bank kredi özellikleri nedir?

Etken Bank kredi, uygun faiz oranları ile sunulan bir kredidir. Bu krediyi kefil ve imza zorunluluğu olmadan derhal alabilir ve saniyeler içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Etken Bank kredisinin özeliklerini şöyleki açıklayabiliriz;

• Etken Bank kredisi 1250 liradan süregelen ve 40.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için sunulur. Bu krediyi tüm nakit ihtiyaçlarınız için alabilirsiniz.

• Etken Bank kredileri online olarak sunulur. Bu yüzden evrak ve kefil benzer biçimde teminatlar ya da belgeler istenmez. Şubeye gitmek zorunda kalmadan kredinizi kolayca alabilirsiniz.

• Bu krediyi alırken size herhangi bir ürün alma zorunluluğu sunulmaz. Üstelik N Kolay banka kartınız da ücretsiz bir şekilde verilir.

• Etken Bank kredilerinden yaşam sigortası ve dosya harcaması alınır. Yaşam sigortası tutarı kişiye hususi olarak belirlenirken dosya harcaması tutarı, kredi tutarının binde beşi kadar alınır. Dosya harcamasına vergiler de dahil edilir.

• Etken Bank kredisinde 3 ay erteleme seçeneği bulunmaz sadece kredinizi aylık eşit taksitler halinde ve 60 aya vara vadeler ile alma imkânınız vardır.

• Etken Bank kredisinin faiz oranı %1,08’den adım atar ve en yüksek %1,89 olarak uygulanır. Alacağınız kredinin faiz oranı ise kredi notunuza göre farklılık gösterir.

Etken Bank’tan ister web’den ister SMS’le kullanabileceğiniz N Kolay kredi;

N Kolay kredi, kolay kredi alabileceğiniz bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu kredi ile acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri derhal karşılayabilme ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun sayfalarca kâğıt imzalama derdi olmadan, bankada sıra beklemeden ve evrak benzer biçimde işlemlere uğraşmak zorunda olmadan kredinizi alma imkânı sunuyor. Şubeye gitmeden ve size hususi faiz oranları ile alabileceğiniz bu kredi ile paranız 5 dakikada hesabınıza olur. Etken Bank SMS kredi özelliklerinden detaylı olarak bahsedelim;

Etken Bank SMS kredi başvursundu bulunmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmına girmeniz ve aralarında boşluk bırakarak KREDİ ve kimlik numaranızı yazmanız yeterlidir. Peşinden 3050 numarasına mesajınızı atın ve paranız anıdan hesabınızda olsun.
• Kredi başvurunuz pozitif yönde sonuçlandığında evraklarınız adresinize kadar telsim edilir. Banka müşterisi değilseniz evrakları teslim aldığınız gün kredinizi kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olanlar ise cep ya da web şubeden kredilerini derhal kullanabilirler.
• Etken Bank SMS krediyi 2.000 liradan süregelen ve 40.000 liraya kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.
• Bu kredinin aylık faiz oranı %1,39’dan adım atar ve kredi notunuzun durumuna bağlı olarak %1,89’a kadar yükselir. %1,39 faiz oranı kredisi için sigorta alan ve yüksek kredi notuna haiz olan kişiler için geçerlidir.
• Etken Bank SMS krediyi 60 aya varan vadeler ile kullanmanız mümkündür.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*