Aktifbank İnternet Kredisi Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

Süratli ve süre kaybı olmadan Aktifbank web kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu sayede zamandan büyük orandan kazanırken, kredi alıp alamayacağınızı daha süratli şekilde öğrenebilirsiniz. İnternet üstünden kredi başvurusu yaptıktan sonrasında, tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey ise lüzumlu olan belgelerle beraber size en yakında bulunan banka şubesinin yolunu tutmaktır.

Sponsor Bağlantılar

Aynı imkanlar Aktifbank’ta da bulunurken, banka kredi çekmek isteyenlere pratiklik sağlayacak internetten kredi başvurusu olanağı sağlıyor. Bu şekilde kredi çekmeyi düşünen kişiler evlerinden yada işyerlerinden bilgisayar, cep telefonu yada tablet üstünden kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Aktifbank İnternet Kredisi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Aktifbank web kredisi başvurusu yapabilmek son aşama kolay olup bir tek birkaç dakikanızı alacak bir işlem halindedir. Bunun için tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey Aktifbank’ın resmi web sitesine giriş yaparak, internetten anında kredi sekmesine yönelmektir.

Sponsor Bağlantılar

Karşınıza çıkacak olan biçim üstünden lüzumlu detayları doldurmanız yeterlidir. İlk olarak gerekseme tutarını girmeli, daha sonrasında ise vade tutarını seçmelisiniz. Vade tutarında ise karşınıza minimum 3 olmak suretiyle 60 aya kadar vade seçeneği çıkar. Bu adımı tamamladıktan sonrasında, T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası ve e-posta adresinizi yazmanız istenecektir. Lüzumlu bilgileri doldurduktan derhal sonrasında gönder butonuna tıklayarak, Aktifbank kredi talebinizi bankaya iletebilirsiniz. Kısa bir değerlendirme sonrasında banka tarafınca pozitif yada negatif bir yanıt almış olacaksınız. Gene aynı gün içinde kredi talebinize bir cevap gelmiş olacaktır.

Etken Bank web kredi başvurusu için birden fazla yol bulunur. Bu bankanın müşterisi olan ya da olmayan kişiler için değişik seçenekler mevcuttur. Bu seçenekler hakkında detaylı informasyon verelim;

Etken bank müşterisiyseniz, web sitesinde yer edinen “derhal başvur” kısmına tıklayarak karşınıza çıkan ekran yer edinen kredi tutarını ve kredi vadesini girin. Arkasından, ekrana açılacak olan sözleşmeleri onaylayın. Krediniz onaylandığında karşınıza çıkan bu sözleşmeleri onayladıktan sonrasında paranız, 5 dakika içinde hesabınıza aktarılacaktır.

Passolig banka kartı olan kişiler de bu krediye kolaylıkla başvur yapabilmekte ve kredilerini derhal kullanabilmektedir. Passolig banka kartınız var ise gene ihtiyacınız olan tutarı ve kredi vadesini girerek derhal müracaat yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında, sözleşmeleriniz ekranda yer alacaktır. Bu sözleşmeleri onayladıktan sonrasında paranızı derhal hesabınıza aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Passolig ön ödemeli kartınız var ise, kısa başvur formunu doldurarak bu krediye müracaat yapmanız gerekir. Başvurunuzun peşinden ekranda yer edinen sözleşmeleri onaylamalısınız. Krediniz onaylandığında, cep telefonunuza bildirim yapılır. Onaylanan kredinizin evrakları, kurye yöntemiyle adresinize teslim edilir. Evraklarınız 7-10 iş günü içinde iletilir. Evraklarınızı imzaladığınız gün, paranız hesabınıza aktarılır ve derhal kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etken Bank’la daha ilkin çalışmadıysanız ve bu bankanın yeni müşterisi olacaksanız da kredi başvurusu yapabilmek için kısa müracaat formunu doldurmanız gerekir. Bu müracaat formunda kişisel bilgilerinizi doldurmanız istenir. Müracaat formunuzu ilettikten sonrasında ekrana gelen sözleşmeleri onaylamanız gerekir. Onaylanmış olan kredi sonucunuz, gene cep telefonunuza bildirilecektir. Kredi başvurunuzun onaylanmasının peşinden 7-10 işi günü içinde, kurye aracılığı ile evraklarınız teslim edilir. Evraklarınızı imzaladığını gün paranız hesabınıza aktarılır ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etken Bank müşterisi olan kişilerin, Etken Bank web kredi başvurusu yapabilmek için mobil bankacılık ve web bankacılığını da kullanma avantajları vardır. İnternet bankacılığına, bankanın web sitesinden giriş yapabilir ve saniyeler içinde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Onaylanan kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Mobil bankacılıktan müracaat yapmak içinde bankanın mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonrasında giriş yapmanız gerekir. Arkasından saniyeler içinde kredi başvurunuzu yapabilir ve paranızı derhal hesabınıza aktarma avantajına haiz olabilirsiniz.

Aktifbank İnternet Kredisi Hesaplama

Aktifbank gerekseme kredisi kapsamında uzun vade ve düşük faizler üstünden nakit ihtiyacınız olan şeyleri giderebilirsiniz. Bütçeye uygun olmak suretiyle karşınıza çıkacak değişik ödeme planları üstünden kredi ödemelerinizi yapabilmek birazcık daha kolay bir hale gelecektir. Banka üstünden 5 bin TL tutarında bir kredi aldığınızda ve bu tutarı 6 aylık vade üstünden ödemeyi seçtiğinizde aylık olarak 933 TL ödemelisiniz.

Bankayı tercih ederek 10 bin TL tutarında kredi alırsanız ve bunu 12 aylık vade planı üstünden ödemeyi seçerseniz bu sefer aylık olarak 1.025 TL ödemeniz gerekecektir. Aktifbank web kredi başvurusu ile kredi almayı seçtiğinizde alabileceğiniz en üst kredi tutarı 30 bin TL’dir. 30 bin TL tutarındaki krediyi 24 ay vade planı üstünden ödemeyi seçerseniz bu sefer yapacağınız aylık ödeme 1.838 TL olarak belirlenir. Eğer aynı tutardaki krediyi birazcık daha uzun bir vade planı üstünden ödemek isterseniz 60 aylık vade planı üstünden yapmanız ihtiyaç duyulan ödeme 1.166 TL olacaktır.

Ek olarak banka kredi tutarına bağlı olarak kredi tahsis tutarı belirliyor. 10 bin TL tutarındaki bir kredi için istenen kredi tahsis tutarı 50 TL olurken, 20 bin TL tutarındaki kredi için istenen kredi tahsis tutarı 100 TL olacaktır. Eğer en üst kredi tutarı olan 30 bin TL kredi alırsanız bu sefer yapmanız ihtiyaç duyulan kredi tahsis tutarı ödemesi 150 TL olur.

Faiz oranı ise kredi başvurusunda bulunan kişinin kredi notuna bakılırsa değişkenlik gösterir. Minimum faiz oranı ise banka tarafınca %2,49 olarak belirlenmiştir. Yüksek kredi notuna haiz olan kişiler almış oldukları krediyi bu faiz oranı üstünden ödeyebilirler. Daha düşük kredi notuna haiz olanlar için, bu faiz oranında yükselmeler yaşanacaktır. Doğrusu banka öteki bankalara nazaran kredi notu uygulamasını birazcık daha azca önemsiyor. Kredi notu düşük olsa dahi, tertipli bir gelire sahipseniz Aktifbank üstünden kredi alabilme hakkınız bulunur. Banka lüzumlu görmüş olduğu durumlarda ise kredi talebinde bulunan kişilerden bazı ek belgeler yada kefil talep edebiliyor.

Aktifbank İnternet Kredisi Özellikleri Nedir?

Aktifbank web kredisi, kredi notunu dert etmeden, kefilsiz ve evraksız olarak kullanabileceğiniz bir kredidir. Bu krediye müracaat yaptığınızda kredi notunuz ve aylık geliriniz, sistem üstünden otomatikman incelenir. Eğer adınıza her ay yatan tertipli bir maaşınız var ise ve her ay sigorta primlerinizi tertipli olarak ödeniyorsa, bu krediyi derhal alabilirsiniz. Krediye müracaat yaptıktan sonrasında evraklarınızı sistem üstünden onaylayabilirsiniz. Passolig kartınız var ise ya da passolig ön ödemeli katınız var ise, gene bu krediye başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Eğer bankanın yeni müşterisiyseniz kredi başvurunuz onaylandıktan sonrasında evraklarınız, kurye yöntemiyle adresinize teslim edilir. Evraklarınızı imzaladıktan sonrasında krediniz aynı gün içinde hesabınıza aktarılır. Bu kredinin özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

  • Bu krediye 2.000 liradan 30.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için müracaat yapabilirsiniz.
  • Kredinizin vadesini 3 aydan 60 aya kadar belirlenme imkanınız bulunmaktadır.
  • Kredinin faiz oranı %2,79 olarak belirlenmiştir.
  • Bu krediden, kredi tutarının binde beşi kadar tahsis tutarı alınmaktadır. Bununla birlikte krediden yaşam sigortası harcaması da alınır. Yaşam sigortası, kredi tutarına, vadesine, krediyi çeken kişinin yaşına ve cinsiyetine bakılırsa farklılık gösterecektir.
  • Kullanmış olduğunuz kredinizin geri ödemelerinin etken bak şubelerinden, ATM’lerinden ya da web bankacılığından yapabilirsiniz. Ödemeleriniz için Türkiye’deki tüm PTT matikleri kullanabilirsiniz. Ek olarak ödemelerinizi Vakıfbank ve Akbank ATM’lerinden de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Aktifbank’tan kullanabileceğiniz birden fazla kredi kampanyası bulunmaktadır. Bu kredilerin hepsine, web üstünden müracaat yapabilirsiniz. Yalnızca PTT ile anlaşmalı olunan emekli kredisi için başvurularınızı PTT şubelerinden yapmanız istenir. Bu bankadan taksitli alışveriş kredisi, internetten anında kredi, kredili destek hesabı, N kolay taşıt kredisi ve PTT’den etken bank gerekseme kredisi benzer biçimde kredi kampanyaları için destek isteyebilirsiniz. Bu kampanyaların detaylarını bankanın web sitesinden öğrenebileceğiniz benzer biçimde alan kişi hizmetlerini de arayabilirsiniz. Kredinize, web sitesinden müracaat yapmak istemezseniz, bankanın alan kişi hizmetlerini de arayabilir ve başvurularınızı bu şekilde de yapabilirsiniz.

Aktifbank öteki bankalara nazaran daha kolay veren bir bankadır. Şu sebeple kriterleri öteki bankalara bakılırsa daha azdır ve bu sebeple kredi çekmek isteyen müşterilerine daha süratli cevap vermektedir. Aktifbank kredi başvurusunu bir oldukca kanaldan kolayca tamamlayabilirsiniz. Sizden alınan oldukca kısa gelir bilgisi, kişisel bilgiler ve öteki bilgiler ile beraber kredinizi anında süratli bir halde hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Kara listeye düşen, kırmızı yalem yiyen ve kredi çekmek güçlük çeken bir oldukca şahıs aktifbank vasıtasıyla kolayca kredi kullanabilmektedirler. Bu sebeple sizde mağdur durumdaysanız eğer, derhal müracaat yaparak krediniz kullanabilirsiniz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan nkolaykredi.com.tr adresine girerek başvuruyu yapmak olacak.

Etken Bank web kredisi alma koşulları nedir?

Etken Bank, kredi notu düşük olan kişilere kolay kredi elde eden bir bankadır. Kredi siciliniz negatif olsa bile ya da kredi notunuz düşük olsa bile bu bankadan kredi almanız mümkündür. Sadece bankanın aramış olduğu bazı koşullar bulunmaktadır. Bu koşulları sağladığınızda, banka şubesine bile gitmeye gerek kalmadan kredinizi derhal alabilir ve hesabınız aktararak derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu koşulları şu şekilde açıklayabiliriz;

Etken Bank, krediye müracaat meydana getiren müşterilerinin aylık gelir ve sigorta primleri benzer biçimde bilgilerini otomatikman sitem üstünden sorgulamaktadır. Eğer aylık tertipli bir geliriniz yoksa kısaca maaşlı olarak bir işte çalışmıyorsanız ya da şirket sahibi ya da ortağı değilseniz, bu bankadan kredi almanız mümkün değildir. Aylık geliri olan kişilerin ise kredi başvurusu esnasında maaş bordrosunu, maaş yazısını ya da gelir bilançosunu ekrana yüklemesi gerekir.

Bu bankadan kredi alabilmek için bununla birlikte son altı aylık sigorta primlerinizin de ödeniyor olması gerekir. Sigorta primlerinin ödenmesi, tertipli olarak bir işte çalıştığınızı ve tertipli olarak gelir elde etiğinizi göstermektedir. Aylık maaşlı olarak bir yerde çalışıyor olsanız bile sigorta primleriniz ödenmiyorsa, bu bankadan kredi almanız oldukça zor olsa gerek.

Yukarıdaki koşulları sağlamanız halinde Etken Bank’tan kefil ya da ipotek benzer biçimde teminatlar ve şartlar olmadan 30 bin liraya kadar kredi almanız mümkündür.

Aktifbank web kredisi iyi mi alınır?

Etken bank müşterisiyseniz, kredi başvurusu yaptıktan sonrasında paranızı N Kolay kartınıza derhal aktarabilir ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu bankanın müşterisi değilseniz, onaylanan kredinizin evrakları 3-7 iş günü içinde tarafınıza bir kurye ile gönderilecektir. Bu evrakları imzaladığınız gün kredinizi hesabınıza aktarılır. Aldığınız krediyi isterseniz, N Kolay kartınızla tüm ATM’lerden çekebilirsiniz. Paranızı ücretsiz bir şekilde almak istiyorsanız da kısaca para çekerken ücret kesintisi yapılmasını istemiyorsanız, Etken Bank ATM’lerini kullanabilir ya da Türkiye’nin her yerindeki PTT şubelerinden paranızı alabilirsiniz.

Etken Bank web kredisi iyi mi ödenir?

Kredinizi kullandıktan sonrasında ilk taksit ödemesini bir ay sonrasında gerçekleştirmeniz gerekir. Kredilerinizin geri ödemesini tüm etken Bank şubelerinden yapabilirsiniz. Bunun yanında, web bankacılığını kullanarak, başka bankadan bulunan hesaplarınızdan Etken Bank kredi hesabınıza EFT yaparak, Türkiye’deki tüm PTT Matiklerden ya da PTT şubelerinden, Akbank ATM’lerini kullanarak, Vakıfbank ATM’lerini kullanarak kredilerinizi ödeyebilirsiniz. Eğer nakit paranız var ise, N Kolay kartınızı herhangi bir banka ATM’sine takarak da hesabınıza para yatırabilir ve kredilerinizi bu şekilde ödeyebilirsiniz.

Etken Bank SMS ile kredi iyi mi kullanılır, özellikleri nedir?

Akif Bank, internetten kredisinin yanında SMS ile kredi pozitif yanları da sunmaktadır. Bu krediden faydalanabilmek inçi sayfalarca kâğıt imzalamanıza ya da banka şubelerinde sıra beklemenize gerek bulunmaz. Yalnızca cep telefonunuzun mesajlar kısmına girerek kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi derhal alabilirsiniz.

Bu krediye müracaat yapabilmek için KREDİ boşluk kimlik numaranızı yazarak, 3050’ye kısa ileti göndermeniz yeterlidir. Başvurunuz oldukca kısa süre içinde sonuçlanır ve sonucu kısa ileti olarak iletilir. Bu ileti için tüm operatörlerden yalnızca 1 TL ödersiniz. Krediniz onaylandığında paranıza kolayca yetişebilmek için N Kolay kart sahibi de yapılırsınız. Bu kredini özellikleri ise aşağıdaki gibidir;

  • Bu krediyi 2.000 liradan 40.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.
  • Kredini faiz oranı %098’den adım atar ve %1,89’a kadar değişkenlik gösterir. Faiz oranınız, kredi notunuza bakılırsa belirlenecektir. En düşük faiz oranı yaşam sigortası yaptıran ve en yüksek kredi notan haiz olan kişiler için geçerlidir.
  • Kredinizin vadesini 3 aydan 60 aya kadar belirleme fırsatınız olur.
  • Bu kredi için kredi tutarının binde beşi kadar dosya harcaması alınır.

PTT’den etken Bank gerekseme kredisi;

Etken Bank, PTT ile anlaşması olan bir bankadır. Bundan dolayı emekli maaşını PTT’den alan kişiler uygun faiz oranlarında ve uygun koşullarda gerekseme kredilerini kefilsiz ve koşulsuz olarak derhal alabilirler. Üstelik krediniz almak için banka şubelerine gitmenize de gerek bulunmaz.

Bu krediye derhal haiz olmak için size en yakın PTT şubesine gideren yalnızca müracaat fomrunu doldurmanız yeterlidir. Bu sayede 30.000 liraya kadar olan kredinizi derhal kullanabilirsiniz. Üstelik hiçbir prosedür ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Kredinin geri ödemelerini isterseniz maaşından kesilerek yapabilir isterseniz de Türkiye’nin her yerindeki PTT şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Etken Bank PTT’den emekli kredisi genel özellikleri şöyledir;

Aylık geliriniz var ise, Türkiye’nin herhangi bir yerindeki PTT şubesine giderek lüzumlu informasyon ve belgeleri yanınızda bulandırmanız şartı ile derhal müracaat yapabilirsiniz. Kredinizi 60 ay vadeye kadar ve 30.000 lira tutarında derhal alabilirsiniz.

Bu krediden yaşam sigortası ile beraber dosya harcaması da alınır ve bu harcamalar, kredi başlangıcında kesilir.
Alacağınız bu kredinin aylık faiz oranı hepimiz için sabittir ve kredi notuna bakılırsa değişmez. Aylık olarak %2,69 faiz oranı uygulanır.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*