Aktif Bank İnternetten Kredi Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

Etken Bank, son yılların en gözde bankalarından biridir. Özelikle kredi notuna ehemmiyet vermeden sunmuş olduğu gerekseme kredisi fırsatı ile oldukça fazla şahıs tarafınca tercih edilmektedir. Bu bankanın hemen hemen Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunmaz. Bu yüzden dijital bankacılık hizmeti sunmaktadır. N Kolay adını vermiş olduğu dijital bankacılık hizmeti ile Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine kolay kredi alma imkânı sunar. Üstelik almış olduğunuz kredinin geri ödemelerini Vakıfbank ve Akbank şubelerinin ATM’lerinden yapmanıza imkân verir. PTT şubelerinden de kredi geri ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Etken Bank internetten kredi başvurusu ve kredi özellikleri hakkında detaylı informasyon sunalım;

Etken Bank internetten kredi başvurusu iyi mi yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Acil nakit ihtiyaçlarınız için en kolay kredi alma çözümlerini sunan Etken Bank, kredi başvurunuzu web üstünden saniyeler içinde alabilmektedir. Bunun için Nkolay web sitesine giriş yapmanız gerekir. Ana sayfada bulunan “Derhal Başvur” kısmına tıkladığınızda yeni bir sayfa açılır. Bu sayfadan kredi başvurunuzu derhal gerçekleştirmeniz sağlanır. Kredi başvurunuzu aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

 • Etken bank müşterisiyseniz, ekranda yer edinen kısma ihtiyacınız olan para tutarını girin. Arkasından kredi onayınız için kimlik numarası, cep telefonu numarası ve e-posta adresi şeklinde bilgiler istenecektir. Bu detayları girdikten sonrasında krediniz onaylanır. Kredi sözleşmelerinizi derhal ekrandan onaylayabilir ve paranızı anında hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • Passolig banka kartınız var ise, gene yukarıdaki adımları takip ederek derhal kredi başvurunuzu yapabilir ve paranızın anında hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan krediyi, 5 dakikada hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • Passolig ön ödemeli kartınız var ise kısa müracaat formunu doldurmanız gerekir. Bu formda gene kimlik numarası, cep telefonu numarası ve e-posta detayları istenir. Bu formu doldurduktan sonrasında kredi başvurunuz onaylanır. 7-10 iş günü içinde ikamet ettiğiniz adresinize kurye ile evraklarınız teslim edilir. Kurye ile gelen evrakları imzaladıktan sonrasında derhal kredinizi alabilirsiniz.
 • Etken Bank müşterisi değilseniz yeni satın alan olmak ve kredi başvurunuzu yapmak için de kısa müracaat formunu doldurmanız gerekir. Krediniz onaylandıktan sonrasında kurye ile evraklarınız teslim edilir. Evraklarınızı imzaladığınız gün paranız hesabınıza aktarılır.

Etken Bank internetten kredi başvurusu yapmak oldukça kolaydır ve 5 dakika içinde kredinizi hesabınıza aktarmanız mümkündür. Kredi notunuzu dert etmeden bu bankadan kredi almak için 3 adımda müracaat yapabilirsiniz. Hafta sonu da dahil olmak suretiyle paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Etken Bank internetten verilen kredi özellikleri nedir?

Sponsor Bağlantılar

Etken Banktan kredi kullanabilmek için aylık tertipli bir gelirinizin olması ve sigorta primlerinizin tertipli olarak yatıyor olması gerekir. Bu koşulları sağladığınızda, derhal krediye müracaat yapabilir ve hafta sonu olsa bile paranızı alabilirsiniz. Bu kredinin özellikleri aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

 • Bu krediye 2.000 liradan 30.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için müracaat yapabilirsiniz.
 • Kredinizin vadesini 3 aydan 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.
 • Kredinin faiz oranı sigorta yaptırıp yaptırmamanıza ve kredi notunuza bakılırsa değişmektedir. Buna bakılırsa aylık faiz oranları %2,49’dan adım atar ve %2,79’a kadar yükselebilir.
 • Bu krediden dosya harcaması alınmaktadır.

Etken Bank internetten kredi örnek ödeme planları;

Etken Bank internetten kredi başvurusu yapmak istediğiniz meblağ 2.500 liraysa ve kredi vadesini 60 ay olarak belirlerseniz, kredi notunuz da yüksek olduğunda bu kredi için aylık %2,49 faiz oranından faydalanabilirsiniz. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 90,10 lira olur.

Bu bankadan 30.000 lirayı 60 ay vade ile çekmek istediğinizde bu kredinin faiz oranı %2,79 olacaktır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 1.166,06 liradır. Bu krediden 150 lira tahsis tutarı harcaması alınacaktır.

Etken Bank internetten kredi alma koşulları nedir?

Etken Bank internetten kredi, bu bankanın müşterisi olan ya da olmayan hepimiz için sunulur. Bu kredinin en mühim özelliği kredi notuna bakılmadan verilmesidir. Bununla birlikte evrak ya da kefil şeklinde belgeler ya da teminatlar istenmez. Bu krediye imzasız ve belgesiz olarak arzu ettiğiniz zaman haiz olabilirsiniz. Bu krediyi alabilmek için Etken Bank’ın istediği bazı şartları taşımanız gerekir. Bu şartlar şöyledir;

 • Etken Bank, kredi vermeden ilkin kimlik numaranızdan hizmet dökümü belgenizi sorgular. Bu belgeye bakılırsa son üç aylık sigorta primleriniz ödendiyse, kredinizi alabilirsiniz.
 • Bu krediyi alabilmek için istenen bir başka koşul da geri ödemelerini yapabilmenizdir. Bu yüzden aylık durağan(durgun) ve tertipli gelir elde edip etmediğiniz sorgulanır.
 • Kredi notu kredi verirken mühim bir etken değildir sadece alacağınız kredinin faiz oranı üstünde etkilidir. Bu yüzden kredinizi düşük faiz oranıyla almak istiyorsanız, kredi notunuzun yüksek olması gerekir.
 • Etken Bank kredisine başvurmadan ilkin aylık gelirinizin kafi olduğundan güvenilir olmanız gerekir. Zira kanunlara bakılırsa tüm bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızın ödemelerinin aylık gelirinizin yarısını aşmamış olması gerekir.

Etken Bank internetten kredi için internet adresinden iyi mi müracaat yapılır?

Etken Bank’ın bu avantajlı kredisine banka müşterisi olmasanız bile müracaat yapabileceğiniz bir yöntem, internet sayfasındaki müracaat formudur. Bu formu kullanarak saniyeler içinde başvurunuzu tamamlayabilir ve kredinizi derhal alabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz başvurunuz onayladıktan sonrasında banka yetkileri tarafınca ziyaret edilirsiniz. Lüzumlu işlemler adresinizde yapılır ve evraklarınız teslim edilir. Aynı gün krediniz de hesabınıza aktarılır. Bu başvuruyu yapmak için şu adımları seyredebilirsiniz;

• Müracaat formuna ulaşmak için https://www.nkolaykredi.com.tr/anasayfa?utm_source=aktifbank&utm_medium=inads&utm_campaign=sayfaici adresini tıklayın.
• Karşınıza çılan sayfadaki bölüme almak istediğiniz kredi tutarını ve vadesini girin.
• Arkasından “paranı derhal al” kısmına tıklayın.
• Yeni gelen sayfada cep telefonu ve kimlik numarası bilgileriniz istenir. Bunlarla beraber e-posta adresinizi de girmeniz gerekir.
• Altta yer edinen kutucukları da işaretledikten sonrasında “kredimi hazırla” kısmına tıklayın.
Başvurunuz bu sayede tamamlanmış olur ve derhal incelemeye alınır. Kredi notunuza hususi faiz oranı ile beraber kredinizi almak için isterseniz en yakın Etken Bank şubesine gidebilir isterseniz de evraklarınızın adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

Etken Bank SMS ile kredi başvurusu iyi mi yapılır?

Etken Bank SMS ile kredi sunan bankalardan en oldukça tercih edilenidir. Zira SMS kredi adı altında hususi bir kredi sunmaktadır. Bu krediye derhal haiz olmak için yalnızca cep telefonunuzdan bildiri atmanız yeterlidir. Cep telefonunuza KREDİ yazıp boşluk bıraktıktan sonrasında kimlik numaranızı yazarak 3050 numarasına gönderebilir ve derhal başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şubelerde saatlerce sıra beklemeden, sayfalarca evrak imzalama ve evrak telsim etme şeklinde dertleriniz olmadan alabileceğiniz bu krediyi 40.000 liraya kadar kullanabilirsiniz. Minimum kullanabileceğiniz kredi limiti ise 2.000 liradır. Bu kredinin aylık faiz oranı %1,39’dan adım atar ve kredi notunuza göre farklılık gösterir.

En fazla uygulanan faiz oranı ise %1,89’dur. Ek olarak bu krediyi en fazla 36 ay vadeye kadar alabilirsiniz. Etken Bank SMS kredisinden, kredi tutarının binde beşi oranında dosya harcaması eğitim edilir.
Bu bankadan 36 ay vade ile 40.000 lira kredi kullandığınızda, aylık faiz oranınız %1,89 olarak ele alınırsa, ödeyeceğiniz aylık kredi taksitiniz 1.637,65 lira olur. Bu krediden 210 lira tahsis tutarı alınır.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*