Akbank Maksimum Limit Anında Onaylı Kredi Kartı

Sponsor Bağlantılar

Kredi kartı mevzusunda en oldukca tercih edilen bankaların başlangıcında bulunan Akbank, sunmuş olduğu özelliklerle büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Gerek alışveriş esnasında gerekse alışveriş bittikten sonrasında sunmuş olduğu avantajlarla malum Akbank kredi kartına müracaat sayısı da bu yüzden günden güne artıyor.

Sponsor Bağlantılar

Akbank maksimum limit anında onaylı kredi kartı vesilesiyle 12 aya varan vadeler üstünden alışveriş yapabilirsiniz. Bununla birlikte nakit ihtiyaçlarınız için oldukca kısa bir süre içinde netice alacağınız nakit ön ödeme özelliği de zor günlerde kurtarıcınız olacaktır. Banka tarafınca belirlenen üç aylık taksit erteleme özelliği ise, bütçenizi düşünmeniz ihtiyaç duyulan durumlarda desteğinize koşacaktır.

Akbank Maksimum Limit Anında Onaylı Kredi Kartı Başvurusu

Bu kredi kartını ön plana çıkaran özellik, başvurunuz pozitif yönde bulunmuş olduğu takdirde direkt olarak şube üstünden alınabilir olmasıdır. Yalnız birkaç dakikanızı alacak başvurunun sonrasında en yakındaki Akbank şubesini ziyaret ederek kredi kartınızı alabilirsiniz. Bu şekilde zamandan büyük seviyede kazanmış olurken, evraklar ve öteki uğraşlarla da vakit geçirmeye gerek kalmadan direk olarak kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İnternet üstünden Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın kendi resmi web sitesine giriş yapmanız gerekir. Daha sonraki adımda maksimum limit anında onaylı kredi kartı müracaat sekmesine geçiş yaparak, müracaat işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu alanda karşınıza çıkacak T.C kimlik numarası, ad ve soyad, telefon numarası şeklinde bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız kafi olacaktır. Müracaat tamamlandıktan birkaç dakika sonrasında, müracaat sonucunuz belirttiğiniz cep telefonu numarasına SMS olarak gönderilir.

Akbank alan kişi hizmetleri üstünden de kredi kartı başvurusu yapabilme imkanınız vardır. Bunun için 444 25 25 yada 0850 222 25 25 numaraları üstünden alan kişi temsilcisi ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Lüzumlu detayları alan kişi temsilcisine ilettikten derhal sonrasında, kredi başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

Ek olarak Akbank kredi kartı başvurusu yapma kanalları içinde bankamatikler, Akbank Direkt mobil  uygulama şeklinde kanallarda bulunur. Android yada IOS tabanlı cep telefonunuzu kullanarak market üstünden Direkt uygulamasını indirerekte kredi başvurusunu anında yapabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Lüzumlu Şartlar

Akbank kredi kartı almak için banka tarafınca aranan belirli şartlarında bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Bilhassa kredi başvurusunda bulunan kişinin haiz olduğu kredi puanı banka tarafınca ilk olarak bakılan detaylardan biridir. Eğer kredi notunuz düşükse ve banka tarafınca istenecek teminatları sağlayamıyorsanız, anında kredi kartı kampanyasından yararlanmanız mümkün olması imkansız.

Kredi notu 1500 puan ve üstünde olan kişilerin ise daha rahat şartlar altında istediği nakit tutarına ulaştığını söylemek doğru olacaktır. Banka ek olarak lüzumlu görmüş olduğu durumlarda ipotek, kefil, ek gelir şeklinde taleplerde bulunabilir. Ek olarak banka tarafınca en mühim görülen konulardan birininde gelir belgesi bulunduğunu bildirmek gerekiyor. Bilhassa kredi kartı taksit ödemelerinin yapılıp yapılmayacağını teyit edebilmek açısından gelir belgesi büyük ehemmiyet taşıyor.

Bunlara dikkat ederek Akbank yüksek limitli kredi kartı başvurusunda bulunabilir ve lüzumlu durumları karşılarsanız kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Bilhassa yüksek çapta aylık ihtiyacı bulunan ve daha yüksek limitli kredi kartı arayanlar için bu seçenek doğru bir tercih olacaktır. Yüksek limitli olmasının yanı sıra faiz oranlarıda son aşama düşük tutulan kredi kartı bu şekilde geri ödemeleri birazcık daha kolay bir hale getirmeye niçin oluyor. Bolca taksit özelliği elde eden kredi kartı, hem de yaptığınız her alışveriş için fazladan puan kazanmanızı sağlıyor. Kazanmış olduğunuz bu puanları ise arzu ettiğiniz anlaşmalı üye işyerleri üstünden değerlendirebilirsiniz.

Akbank maksimum limitli anında kredi kartı özellikleri;

Akbank’ın en oldukca kullanılan kredi karıt Axess’dir. Bu kartın Gold ve Platinum türleri de bulunur. Akbank kredi kartları, kucak kucak chip para ve nakit ön ödeme özellikleri ile tanınan kartadır. Türkiye’nin ve dünyanın pek oldukca yerinde kullanılan bu kartlar, oldukca sayıda avmsinde taksitli alışveriş imkânı da sağlar. Tüm bu nedenlerden dolayı da tercih edilen kartlar içinde yer alır. Akbank maksimum limitli anında onaylı kredi kartı özelliklerinin aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Axess kredi kartı, Türkiye’nin ve dünyanın pek oldukca notasında geçerli olan kartlardır.
 • Bu kartlardan kucak kucak Chip para kazanabilir ve kazandığınız bu paraları, arzu ettiğiniz şeklinde harcayabilirsiniz. Türkiye’nin pek oldukca noktasında bulunan üye işyerlerinde kullanabileceğiniz chip paralarda 1 puan 1 TL değerindedir.
 • Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatlarınızı verebilir ve her ay satmaca takip etme derdinden kurtulabilirsiniz. Bu sayede, faturalarınızın tutarlarını da bir sonraki ekstrenizde ödemiş olmuş olursunuz.
 • Axess, her ay yenilenen birbirinden değişik pek oldukca kampanya düzenlemektedir. Tatilden alışverişe, seyahatten eğitime kadar pek oldukca harcamanız için bu kapmayanlardan yararlanabilir, fazladan chip para kazanabilirsiniz.
 • Axess kredi kartları, Türkiye’de bulunan pek oldukca mağazadan taksitli alışveriş yapmanıza da imkân sağlar. Artı olarak verilen taksitler ile alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz.
 • Axess kredi kartınızdan acil nakit ihtiyaçlarınız olduğunda süratli para alabilirsiniz. Süratli para ile haftanın her günü nakit ihtiyacınız olan şeyi, şubeye gitmeden karşılayabilirsiniz. 15.000 liraya kadar alabileceğiniz süratli parayı 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
 • Axess kredi kartınız var ise, öteki bankalarda olan kredi kartı borçlarınızı bu kartınıza aktarama avantajını yaşayabilirsiniz. Öteki borçlarınızı 12 aya kadar taksitlendirebilir ve uygun faiz oranları ile geri ödeyebilirsiniz
 • Axess kredi kartınızdan yaptığınız peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirme imkânınızda bulunmaktadır. Ek olarak kartınızdan nakit ön ödeme da aldıysanız bunu da tekrardan yapılandırabilir ve 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Üstelik taksit isteme için hiçbir ücret ödemezsiniz.
 • Axess kartınızın ekstre borcunun kalanlarını, isterseniz 2 ya da 3 taksite böldürebilir ve bu sayede borçlarınızı rahat rahat ödeyebilirsiniz. Bu sayede borç yapılandımsa derdinden de kurulmuş olurusunuz.

Akbank maksimum limitli anında onaylı kredi kartı ile neler yapabilirsiniz?

Akbank tarafınca sunulan bu kredi kartını kullanarak oldukca sayıda avantajdan da faydalanmanız mümkündür. Bu avantajları aşağıda şekilde sıralayabiliriz;

 • Akbank kredi kartları ile yurt içinde ve yurt haricinde harcama yapabilirsiniz.
 • Bu kredi kartını kullanarak yaptığınız alışverişlerinizden Chip para kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz Chip paraları, ülke genelindeki tüm üye işe yerlerinde harcayabilirsiniz.
 • Yurt haricinde yaptığınız alıverişler için de Chip para kazanabilir ve bu tarz şeyleri hem yurt içinde hem de yurt haricinde ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Akbank’ın avantajlı kredi kartlarından birine haiz olarak, fazladan tayyare mili kazanabilirsiniz. Bununla birlikte, ülke genelindeki çeşitli havalimanlarında bulunan VİP salonlarına parasız girebilme olanağına haiz olmuş olursunuz. Burada yapacağınız harcamaların bir kısmı da ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.
 • Bu kredi kartını kullanarak fazladan taksit avantajından yararlanabilirsin. Bununla birlikte nakit ön ödeme, parasız nakit ön ödeme, ekstre erteleme, borç transferi ve ekstre atlatma şeklinde avantajlara haiz olmuş olursunuz.
 • Akbank maksimum limitli anında onaylı kredi kartı kampanyalarından yararlanmak için fazladan bir uygulamaya girmek ya da kampanya katılmak için bildiri atmak zorunda değilsiniz. Tüm Axess sahipleri kampanyalardan otomatikman yararlanırlar ve parasız Chip paralarına diledikleri vakit, diledikleri yerde haiz olabilirler.
 • Bu kredi kartı ile oldukca sayıda mağazadan da indirimli alışveriş yapma olanağına haiz olabilirsiniz. Ek olarak web üstünde yer edinen oldukca sayıda mağazadan da online yapacağınız alışverişlerde, fazladan indirim ve Chip para kazanma şansınız bulunmaktadır.

Akbank maksimum limitli anında onaylı kredi kartı faiz ve ücretleri nasıldır?

Her kredi kartında olduğu şeklinde Axess kartlarında da verdikleri hizmetleri karşılığında belirli oranda faiz ve komisyon ücretleri alınır. Bu ücretlerden aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

 • Akbank maksimum limitli anında onaylı kredi kartı kart aidatı tutarı 134,5 liradır.
 • Axess kartın akdi faiz oranı %1,60’dır.
 • Bu kartın gecikme faizi oranı %2,00’dir.
 • Limit aşımlarında faiz oranı %1,60 olarak işler.
 • Nakit ön ödeme çektiğinizde işleyecek olan aylık faiz oranı %1,60’dır.
 • Vade değişik taksitli işlemlerde alınacak olan kredi faiz oranı %1,60 olarak belirlenir.
 • Taksit isteme özelliği için faiz oranı %1,60’dır.
 • Bu kartın ek taksit isteme özelliği için belirlenmiş olan faiz oranı %1,60’dır.
 • Ekstrenizi böldürerek borçlarınızı rahat ödeyebilmek için ödeyeceğiniz faiz oranı %1,60’dır.
 • Otomatik satmaca ödemeleriniz için uygulanacak olan faiz oranı %1,60’dır.
 • Yitik ve çalıntı durumunda kredi kartı yenileme tutarı 8 TL olarak alınır.
 • Akbank mobil uygulamasını ya da web bankacılığını kullanarak yapacağınız anlık satmaca ödemelerinde alınacak olan komisyon tutarı, her satmaca için 1 TL’dir.

Akbank kredi kartı çeşitleri nedir?

Akbank, müşterilerinin gereksinimlerine ve harcamalarına uygun olarak değişik özelliklerde ve değişik isimlerde kredi kartı sunmaktadır. Bu banka tarafınca sunulan kredi kartı çeşitlerini ve bu kartların özelliklerini detaylı olarak açıklayalım;

Wings kredi kartı;

Akbank tarafınca sunulan bu ayrıcalıklı kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerinizden mil puan kazanabilir ve bu puanları dünyanın her yerine yapacağınız tayyare seyahatlerinde kullanabilirsiniz. Bu kredi kartı ile Axess üye iş yerlerinden alışveriş yaptığınızda hem mil puan hem de Chip para kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz Chip paraları mil puana çevirebilir ve bu sayede daha çok mil puan elde edebilirsiniz.

Bu kredi kartını yurt içinde ve yurt haricinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ek olarak bu kredi kartını kullanarak alacağınız tayyare biletleri için ön ödeme mil de kullanabilirsiniz. Kredi kartından yapacağınız alışverişlerinizi TL, Dolar ya da Euro olarak ödeyebilirsiniz.

Bu kredi kartı ile kazanmış olduğunuz mil puanları yalnızca tayyare bileti almak için değil otel konaklamaları, turlar, vapur turları ve gezi sigortası yaptırmak için de kullanabilirsiniz. Ek olarak mil puanlarınızı Wings Style iş yerlerinde, arzu ettiğiniz şeklinde harcama imkanınız da bulunur.

Axess Gold ile yaşamın tadını çıkarın;

Axess Gold kredi kartı, tüm Axess ayrıcalıklarının yanında acil durum yardımı hizmetleri de sunan bir kredi kartıdır. Hayatınızı kolaylaştıran birçok özelliği bulabileceğiniz bu kart yardımıyla acil yadım hizmetinden, çilingir hizmetine, acil servis hizmetinden çekici hizmetine kadar pek oldukca yardım hizmetini ayağınıza kadar getirebilirsiniz. Üstelik tüm bu tarz şeyleri ücret ödemeden yaparsınız. Axess Gold kredi kartının genel özelikleri şöyledir; Kredi kartınızı kullanarak yapacağınız tüm alışverişlerinizden Chip para kazanabilirsiniz. Bu paraları üye iş yerlerinde parasız alışveriş için kullanabilirsiniz.

Axess Gold kredi kartınızla anlaşmalı olan iş yerlerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Axess Gold kredi kartı sahipleri sevdikleri için diledikleri kadar ek kart çıkartabiliyor. Üstelik ek limite gerek duymadan ek kart sahibi olabilirsiniz.

Kredi kartınızdan 500 liradan 5.000 liraya kadar süratli para alabilir ve acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri derhal karşılayabilirsiniz.
Axess Gold kredi kartınızı kullanarak 20.000 liraya kadar nakit ön ödeme ya da taksitli nakit ön ödeme çekebilirsiniz. Üstelik bu avanslar için hiçbir ücret alınmaz.

Axess Gold kredi kartı sahipleri öteki bankalardaki kredi kartlarının borçlarını tek bir kartta biriktirerek 12 ay vade ile borç transferi yapabilirler. Üstelik oldukça uygun faiz oranlarında borç transferi yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*