Akbank Kredi Kartınız Ayağınıza Kadar Gelsin

Sponsor Bağlantılar

Akbank, müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartı ve sağlamış olduğu avantajlarla en oldukca tercih edilen bankalardan biridir. Üç çeşit değişik özelliklere haiz kredi kartı bulunmaktadır. Axes, Wings, Free. Üç kartta da değişik kampanyalar mevcuttur. Banka şubelerine giderek yada web sitesi üstünden en uygun kampanyayı seçebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Bu kampanyalarda özetlemek gerekirse anlatmak gerekirse;

Petrol ofisinden 4 kez 125 TL tutarında yakıt alın. 40 TL chip para kazanın.

Sponsor Bağlantılar

Motorlu taşıtlar verginiz axess ile öderseniz hem 2 taksit avantajından yararlanırsınız hem de 15 TL chip para kazanabilirsiniz.

Eğer üniversite öğrencisiysen axess karta müracaat yapmış olup 50 TL chip para derhal hesabınıza yüklensin.

Üniversite öğrencilerine hususi market alışverişlerinde 5 TL chip para armağan.

Watsons mağazalarında 75 TL’lik alışverişlerinizde 15 TL chip para yüklenecektir.

Kazanılan chip paralar iki gün içinde kartınıza yüklenecektir.

Kazanılan chip paraların kullanım süresi 7 gündür.

Eğer kredi kartınızı iptal ettirmişseniz chip paralarda iptal olacaktır.

BEYMEN ve ALTINYILDIZ mağazalarında Axess kredi kartına hususi indirimler mevcuttur.

Bu ve buna benzer birçok Axess kredi kartı kampanyalarına Akbank web sitesi üstünden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ek olarak onaylanan Akbank kredi kartınız ayağınıza kadar kurye aracılığı ulaştırılacaktır.

Bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız;

 http://Webapp.Akbank.com/Direkt-kredi kartı/entrypoint.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.

Akbank kredi kartına müracaat iyi mi yapılır?

Akbank web sitesine giriş yaptıktan sonrasında karşınıza çıkan Axess kredi kartı müracaat formunu TC numaranızı, telefon numaranızı ve aylık net gelirinizi yazıp bankaya göndermeniz kafi olacaktır. Böylece kredi kartınız onaylandıktan sonrasında Akbank telefon şubesi sizinle iletişime geçecektir.

Akbank kredi kartı başvurunuz banka kriterine nazaran değerlendirilip onay süreleri ve kime kredi verilip verilmeyeceği müşteriden müşteriye değişim göstermektedir. Lüzumlu görüldüğünde kartınızı şubeye gelmiş olarak almanız istenebilir. Fakat çoğu zaman kartınızı şubeye gitmenize gerek kalmadan adresinize teslimi yapılmaktadır.

Akbank Kredi Kartı Olanlar İçin Meydana getirilen Son olarak Meydana getirilen Kampanyalar

Eğer Axess ve Wings kredi kartınız var ise market ve akaryakıt ihtiyaçlarınızda 150 TL’lik alışveriş karşılığında %20 chip para ayda 150 TL para kazanma şansınız bulunmaktadır.

Kampanya 5 Mart-30 Haziran 2019 tarihleri içinde yeni Axess ve Wings kredi kartı başvurusu icra eden müşterilerimiz için geçerlidir.

1 Mart zamanı öncesi kart almış ve 1 Marttan sonrasında bu kartı iptal ettirmişseniz kampanyadan yararlanma imkânınız yoktur.

Kampanyaya Free, Axess talebe, ticari kart, ek kart ve sanal kart sahibi olanlar yararlanamayacaktır.

Axess, Wings kredi kartı alan müşterilerin bu kartlara bağlı çıkardıkları ek kart sahipleri de bu kampanyalardan yararlanma imkânına sahiptirler.

Kampanya yalnız akaryakıt ve market alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanabilmek için Axess ve Wings kredi kartı onaylananların ilk harcamadan ilkin ILK yazıp 4562’ya SMS göndermeleri gerekmektedir.

Akbank kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişim yapma hakkına haizdir.

Akbank Kredi Kartının Genel Özellikleri

Acil nakit ihtiyacınız olduğunda 48 aya varan taksitlerle anında kredi.

Okul harcaması, ödenti, kira benzer biçimde tüm ödemelerinizi kredi kartı ile havale/EFT kanalıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Tek bir SMS ile krediniz anında cebinizde olacaktır.

Yaptığınız alışverişlerde ilkin peşin alıp sonrasında taksitlendirme yapabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı ertelemeyin. Şimdi alıp istediğiniz süre ödeyin.

Ek olarak öteki bankalarınıza olan borçlarınızı Akbank taksitli borç transferi ile uygun faiz oranlarıyla Akbank kredi kartına aktarıp 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Müracaat yaptığınız Akbank kredi kartı kurye aracılığı ile adresinize teslim edilecektir.

En kolay kredi kartı olma hususi durumunu taşıyan Akbank kredi kartı yardımıyla hayatınız kolaylaşacak.

Akbank kredi kartı almak için koşullar nedir?

Akbank, Türkiye’deki kurumsal bankalardan biridir. Bundan dolayı müşterilerine kurumsal hizmet sunmaktadır. Bu bankadan kredi kartı almak kolay değildir. Akbank kredi kartı alabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Bu bankayla çalışmanız halinde, oldukça kolay şekilde kredi kartınızı alabilirsiniz.

Bankanın müşterisi değilseniz kredi kartını alabilmek için aylık tertipli bir gelirinizin olması ve adınıza sigorta primi ödenmiş olması gerekir. Bankaya kredi kartı için müracaat yaptığınızda bu kriterler, sistem üstünden araştırılır. E-devlet üstünden hizmet dökümü belgeniz sorgulanır ve adınıza son 6 aylık sigorta primi yatırılıp yatırılmadığına bakılır. Findeks üstünden de kredi notu sorgulananız yapılır. Eğer kredi notunuz yeteri kadar yüksekse doğrusu 1500 ve üzerindeyse, Akbank’tan kredi kartı alabilirsiniz.

Akbank kredi kartı, müşterilerine hususi avantajlar ile değişik çeşitlerde sunulmaktadır. Bu bankadan değişik kredi kartları için değişik özelliklerden faydalanabilirsiniz. Mesela bir kredi kartı daha oldukca alışveriş puanı kazandırırken bir öteki kredi kartı daha çok mil puan kazandırabilir. Size en uygun olan kredi kartı türünü belirlemek için bankanın satın alan temsilcilerinden yardım isteyebilirsiniz. Harcamalarınızla ve gelirinizle doğru orantılı olarak size en uygun kart çeşidi belirlenecektir. Kendinize en uygun kredi kartını belirleyebilmek için bankanın web sitesini de ziyaret edebilirsiniz. Burada bulunan çeşitli sorulara uygun cevabı vererek, size en uygun kredi kartı türünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Akbank kredi kartı çeşitleri nedir?

Akbank kredi kartı çeşitleri Axess, Wing ve Free kart şeklindedir. Axess, dünyanın her yerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz, seçkin markaların sunmuş olduğu indirimlerden ve fırsatlardan yararlanabileceğiniz ve taksitli ödeme seçeneğini kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Wings kart, gezi etmeyi seven ve işi ya da okulu gereği uçakla, yıl içinde birden fazla kez gezi eden müşteriler için sunulan kredi kartı türüdür. Uçakla yapacağınız seyahatlerinizden fazladan mil puan kazanmak ve kazandığınız bu puanlar parasız tayyare bileti satın almak için bu kartınızı kullanabilirsiniz. Ek olarak, havalimanlarında Wings kart sahiplerine hususi olan localarda parasız şekilde zaman geçirebilirsiniz.

Free kart, Akbank’ın özgürlük kartıdır. Bu kartla yapacağınız alışverişlerinizden kucak kucak chip para kazanabilir, yüzlerce mağazada taksit yaptırma avantajından yararlanabilir ve istediğiniz kampanyalara katılma özgürlüğü elde edebilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvurusu iyi mi yapılır?

Akbank kredi kartına derhal haiz olmak için yukarıdaki koşulları taşıyor olmanız gerekir. Eğer bankanın istediği şartlara sahipseniz, banka müşterisi olmasanız bile kart başvurunuz derhal alınır ve en kısa süre içinde onaylanır. Onaylanan kartınız da adresinize gönderilir. Bu kredi kartına haiz olmak için SMS bankacılığından, mobil bankacılıktan, web bankacılığından, ATM’lerden, telefon bankacılığından ya da banka şubelerinden müracaat yapabilirsiniz.

Anında kredi kartı başvurusu için Akbank internet sayfası iyi mi kullanılır?

Banka müşterisi değilseniz ya da bu bankada hesabınız var ise, derhal https://www.akbank.com/basvuru/Kredi-Karti/EntryPoint.aspx adresine tıklayarak kart başvurunuzu saniyeler içinde yapabilirsiniz. Karşınıza oluşturulan sayfada yer edinen cep telefonu, kimlik numarası, aylık gelir ve ekrandaki güvenlik kodu benzer biçimde detayları girmeniz ve alttaki kutucuğu işaretlemeniz halinde, kart başvurunuz derhal alınır, aynı gün içinde sonuçlanır ve onaylanan kartınız derhal adresinize gönderilir. Başvurunuz pozitif olursa, banka yetkilileri tarafınca aranırsınız. Adres ve emek verme benzer biçimde kişisel bilgileriniz alındıktan sonrasında kartınız adresinize gönderilecektir. Bundan dolayı bu bilgilerin doğrulanmasını sağlamanız gerekir.

Akbank 1e1 kart;

Akbank 1e1 kart hem alışveriş yapabileceğiniz hem de alışverişlerinizden fazladan Chip para ile beraber indirim kazanabileceğiniz bir karttır. Bu kredi kartı hususi nakit çekim limitlerine haizdir. Bu sayede, para ihtiyacınız olan şeyi da karşılar ve kolayca alışveriş yapmanıza olanak tanır. Akbank 1e1 kart özellikleri şöyledir;

• Akbank 1e1 kartınızı kullanarak Axess üye iş yerlerinden alışveriş yapabilir ve bu alıverişlerinizden parasız Chip para kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu paraları arzu ettiğiniz üye iş yerinde bedavaya harcayabilirsiniz.
• Akbank 1e1 kartınızı kullanarak anlaşmalı olan markalardan yapacağınız alıverişlerde indirim kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz indirim tutarı iki gün içinde Akbank 1e1 kartınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınıza aktarılır. Bu sayede hem hesabınızı bilerek harcama yaparsınız hem de alışverişlerinizden indirim kazanarak bütçenizi rahatlatırsınız.
• Akbank 1e1 kartınızdan web alışverişi de yapabilirsiniz üstelik alışverişlerinizi 3D secure güvenliği ile yaparsınız. Alışveriş yaparken cep telefonunuza gelen SMS ile doğrulama kodu girersiniz ve güvenli ödeme gerçekleştirirsiniz. Bu sayede kartınızdan, sizin dışınızda kimse harcama yapması imkansız.
• Akbank 1e1 kartınızı kullanarak BKM iş yerlerinden, tek kullanımlık gizyazı ile güvenli alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.
• Akbank 1e1 kartınızı kullanarak Pos Para alabilirsiniz. Herhangi bir ATM’ye gitmeye gerek kalmadan, Axess üye iş yerlerinden 10 ve katları tutarında nakit para çekimi yaparsınız ve bu işlem için hiçbir ücret ödemezsiniz.
• Akbank 1e1 kartınızı kullanarak yurt haricinde da alışveriş yapabilir, arzu ettiğiniz bankanın ATM’sine giderek para çekimi yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*