Akbank İle Kredi Almak Çok Kolay

Sponsor Bağlantılar

Pek fazlaca şahıs belli dönemlerde nakde gerekseme duymaktadır. Bu gereksinimler evlilik, eğitim, girişimcilik ya da gezi için olabilirken yalnız alışveriş için de gerekebilmektedir. Bu şeklinde durumlarda ise gerekseme kredileri kişilerin imdadına yetişmektedir. Akbank gerekseme kredisi alanında oldukça tercih edilen bankalara içinde varlığını korumaktadır. Bir tek kredi için değil, öteki bankacılık ürünleri ile de çoğunlukla tercih edilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Akbank gerekseme kredisi müşteriler için hem uygun faiz oranları hem de yüksek vade imkanları sunmaktadır. Bilhassa şubelerin haricinde pek fazlaca kanal aracılığı ile müracaat yapılabilmesi de avantaj elde eden öteki faktörler içinde yer verilmiştir.

Akbank Kredi Başvurusunu Nereden Yapabilirim?

Akbank gerekseme kredisinin yanı sıra kullanıcılarına KOBİ kredisi, taşıt kredisi ya da ev kredisi şeklinde seçenekler de sunmaktadır. Peki ya başvurular hangi kanallar aracılığı ile gerçekleştirilebilir? Kredi çekmek isteyen kişilerin çoğunlukla sordukları sorular içinde kredi başvurularının hangi kanallar aracılığı ile yapılabileceği yer verilmiştir.

Sponsor Bağlantılar

Akbank gerekseme kredisi çekmek isteyen kullanıcılar davet merkezi, kısa ileti, mobil bankacılık, web bankacılığı, Akbank internet sayfası ya da Akbank şubeleri aracılığı ile müracaat işlemlerini gerçekleştirebilmekte ve kısa süre içinde kredilerini kullanabilmektedir. Müracaat işlemleri tamamlandıktan sonrasında kredi neticeleri pozitif olan müşteriler ise kimlik ve gelir belgesi ibraz ederek nakit gereksinimlerini karşılayabilmektedir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Şubelerden Müracaat

Akbank gerekseme kredisi başvurularını şubelerden yapmak isteyen kişiler herhangi bir Akbank şubesine giderek şube yetkilileri aracılığı ile müracaat yapabilmektedir. Müşterilerin TC kimlik numaraları üstünden sisteme giriş yapılarak kredi başvuruları tamamlanmaktadır. En geç 3 gün içinde ise genel müdürlüklerden gelen bilgiler doğrultusunda kredi işlemleri tamamlanmakta, ödeme planı çıkarılmakta ve müşterilerin nakitleri hesaplarına yatırılmaktadır.

Akbank gerekseme kredisi başvurularının şubelerden gerçekleştirilmesi bununla birlikte belli avantajlar da sağlamaktadır. Şubelerde meydana getirilen başvurular herhangi bir ön onaya gerek kalmadan kati olarak sonuçlanmaktadır. Sadece gelir gösteren bir belge, Akbank’ın kredi için ne olursa olsun talep etmiş olduğu belgeler içinde yer verilmiştir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Davet Merkezinden Müracaat

Akbank gerekseme kredisini davet merkezi aracılığı ile çekmek isteyen müşteriler, 444 25 25’i arayarak kredi birimine bağlanabilmekte ve başvurularını buradan gerçekleştirebilmektedir. Davet esnasında alan kişi temsilcileri müşterilerden; cep telefonu, TC kimlik numarası, kredi tutarı, vade seçeneği şeklinde bilgiler talep etmektedir. Verilen bu bilgiler sisteme işlenmekte ve netice birkaç dakika içinde müşterilerin cep telefonlarına kısa ileti aracılığı ile gönderilmektedir.

Akbank gerekseme kredisi için onay mesajı alan müşteriler kredi için kati olarak hak kazanmamaktadır. Herhangi bir şubeye giderek onay mesajı gösterilmeli ve gelir belgesi ile beraber kimlik ibraz edilmelidir. Bu işlemler tamamlandıktan sonrasında banka yetkilileri nakit kullanımlarını müşteriler için gerçekleştirmektedir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

Akbank gerekseme kredisi onaylanan müşteriler maksimum 15.000 TL’yi 60 ay vadeli olarak kullanabilmektedir. Kredi kullanımı için minimum vade seçeneği ise 3 ay olarak belirlenmiştir. Bu süreden daha kısa bir süre için ödeme planı gerçekleştirilmemektedir. Müşteriler ödeme planına riayet etmeli ve kredilerini ödeme planındaki tarihlerde tertipli olarak ödemelidir.

Akbank gerekseme kredisi kullanmak isteyen müşteriler için faiz oranı ise %2,52 olarak belirlenmiştir. Kredi taksitleri Akbank Direkt, Akbank ATM’leri ya da EFT yöntemiyle ödenebilmektedir. Bir öteki mühim husus ise zamanında ödenmeyen kredilerin banka puanlarını etkilediğidir. Gecikmeli ödenen her taksit müşterilerin KKB puanının düşmesine, bu durum da süre içinde kredi ya da kredi kartı kullanım olasılığının düşmesine niçin olur.

Akbank gerekseme kredisi için mobil bankacılıktan müracaat;

Akbank gerekseme kredisi başvurusu için mobil bankacık uygulaması olan Direkt Bankacılığı da kullanabilirsiniz. Direkt yardımıyla, uygulamaya giriş yapar yapmaz telefonunuzu sallayarak ne kadar kredi kullanabileceğinizi anında öğrenebilirsiniz. Arkasından kredi başvurusu yaparak kredinizi derhal vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz. Akbank Direkt aracılığı ile iyi mi müracaat yapabileceğinizi açıklayalım;

• İlk olarak cep telefonunuza Akbank Direkt cep şubeyi indirmeniz gerekir. Bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirmek için telefonunuzun uygulama elde eden mağazalarını kullanabilirsiniz.
• Arkasından uygulamanıza giriş yapmak için kimlik numaranızı ve Akbank parolanızı kullanabilirsiniz. Giriş için Akbank alan kişi numaranızı ve parolanızı da kullanabilirsiniz.
• Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık güvenlik kodunu da girdikten sonrasında girişinizi tamamlayın.
• Arkasından “başvurular / bireysel kredi başvurusu / gerekseme kredisi başvurusu” adımlarını takip edin.
• Sizden istenen kredi tutarı ve vadesi şeklinde kısa detayları girdikten sora başvurunuzu tamamlayın ve gönderin.
• Başvurunuz dakikalar içinde onaylanır ve sonucu tarafınıza gönderilir.
• Onaylanmış olan kredi tutarı kadar paranızı anında vadesiz hesabınıza aktarabilir ve banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, derhal kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank 5000 TL kredi 12 ay;

Akbank, kolay kredi alabileceğiniz bankalardan biridir. Bu bankadan kefilsiz, masrafsız ve koşul gerektirmeden kredi alabilmek için derhal başvurunuzu yapabilirsiniz. Yukarıda anlattığımız şekilleri kullanarak başvurunuzu derhal yapmanız mümkündür. Banka müşterisi olanlar ve olmayanlar için değişik müracaat seçenekleri mevcuttur. Akbank gerekseme kredileri, gene banka müşterisi olanlar ve olmayanlar için değişik seçeneklerde sunulmaktadır. Hemen hemen Akbank müşterisi değilseniz Standart İhtiyaç kredisine yada Direkt Krediye banka şubelerinden müracaat yapabilirsiniz. Akbank müşterisi olanlar da web bankacılığı yada mobil ile Direkt krediye, uygun faiz oranlarında müracaat yapabiliriler.

Akbank 5000 TL kredi 12 ay vade ile alındığında, en düşük aylık faiz oranı %1,82 olur. Bu oran, sigorta yaptıran kişiler için geçerlidir. Bu durumda kredinizin aylık taksit bedeli 478,16 lira olur. Kredi için tahsis tutarı olarak 26,25 lira alınır. Kredinin aylık maliyet oranı %2,2703 olurken, senelik maliyet oranı ise 0,9160 olur.

Akbank 5000 TL kredi 12 ay vade ile sigortasız olarak alındığında, en düşük aylık faiz oranı %1,94 olur. Bu kredi için aylık taksit bedeli 482,37 lira olarak alınır. Gene kredi tahsis tutarı 26,25 lira olarak alınırken kredinin senelik toplam maliyet oranı 3,1507 olarak hesaplanır.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*