Akbank Hızlı İhtiyaç Kredisi

Sponsor Bağlantılar

Eğer Akbankl’lı iseniz neler mi yapabilirsiniz? Paranızı mı değerlendirmek istiyorsunuz, ödeme aktarma mi yapmak istiyorsunuz, kredi kartı mı almak istiyorsunuz, özgür hesap başvurusu mu yapmak istiyorsunuz, kredi mi çekmek istiyorsunuz. Bu tarz şeyleri yapmak için Akbank’lı olmanız kafi. Şimdi yapmanız ihtiyaç duyulan Akbank şubelerine gitmek, eğer vaktiniz yoksa web şubesini ziyaret ederek Akbank’ın tüm ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Her dönem değişik kampanyalarla müşterilerini düşünen Akbank şu anda Akbank süratli gereksinim kredisi ile sizin tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermeye iş koşturmacasındadır.

Sponsor Bağlantılar

Kredi çekmenin en kolay, en avantajlı, en karlı yolu Akbank’tan kredi çekmekten çeker. Akbank süratli gereksinim kredisi ile asla süre kaybetmeden istediğiniz nakit paraya anında kavuşun. Eğer borcunuz var ise borçlarınız kapatın, acil bir ihtiyacınız var ise derhal ihtiyacınız olan şeyleri yoğunlaşıp Akbank’ın avantajlarla yüklü Akbank süratli kredinin tadını çıkartın.

Akbank süratli gereksinim kredisini iyi mi çekebilirim?

Akbank süratli kredi ile şubeye asla gitmeden, web üstünden, mobil bankacılık aracılığı ile ya da telefon bankacılığını kullanarak Akbank süratli gereksinim kredisine TC kimlik numaranızı yazarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan derhal sonrasında hesabınıza yatırılıyor. Böylece asla süre kaybetmeden istediğiniz tutara haiz oluyorsunuz.

Sponsor Bağlantılar

Akbank süratli gereksinim kredisi almak için, eğer telefon bankacılığı ile müracaat yapacaksanız 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numaraları arayarak kredi başvurunuzu satın alan hizmetleri yardımıyla yapabilirsiniz.

Akbank süratli gereksinim kredisine müracaat yaparken vade sayısını siz belirleyebiliyorsunuz. Tüm bu kolaylıkların yanında en uygun faiz oranlarıyla bütçenizi zorlamadan kendinizin belirlediği aylık taksitlerinizi ödeme imkânına kavuşuyorsunuz.

Çektiğiniz kredinin gidişatını web üstünden takip edebilirsiniz. Ödeyeceğiniz taksit tutarını, faiz oranını, toplam ne kadar ödeme yapılmış, ne kadar borcunuzun kaldığını hepsini şubeye gitmeden bir tuşla öğrenebilirsiniz.

Akbank gereksinim kredisi için müracaat koşulları nedir?

*Kredi çekmek için yaşınız 18 yaşından ufak olmamalı.

*İstihbarat yapıldığında bir olumsuzla karşılaşılmamalıdır.

Ihtiyaç duyulan belgeler ise;

*Kimlik kartınız

*Geçişlik

*son döneme ilişik elektrik, su, doğalgaz faturalarınızdan birini getirmeniz gerekmektedir. Adres bilgileriniz böylece teyit edilecektir.

*Satmaca temin edemiyorsak son bir aya ilişik ikametgâh belgesi gerekmektedir.

*Gelir belgesi gerekiyor. Fakat istenen bu gelir belgesi kişiye bakılırsa değişkenlik göstermektedir. Mesela, ücretli çalışan iseniz SGK hizmet dökümü, maaş bordrosu.

Kamuda çalışan ise kamu güncel olan emek harcama belgesi.

Emekli iseniz emekli tanıtım kartı ve emekli aylığı tahsis belgesi ya da emekli cüzdanı gerekmektedir.

Özgür çalışan iseniz son yıla ilişik vergi levhası, işletme hesap dökümü, oda kayıt belgesi

Çalışan vadeli hesabı var ise faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı.

Bu belgeleri getirdikten sonrasında, sicilinizde bozuk değilse krediniz ne olursa olsun onaylanmaktadır.

Krediniz müracaat yaptıktan sonrasında eğer koşullarınızda bir terslik yoksa 1 ya da 2 iş günü içinde size data verilmektedir.

Akbank süratli gereksinim kredisinde müracaat sonucu gün içinde de sonuçlanabilir.

Kredi başvurularında kefil mecburi değildir. Siciliniz değerlendirildikten sonrasında krediyi çekmek istediğiniz bankaya ve öteki bankalara ödemenizi tertipli yapmışsanız kredi kartı ödemelerinizi zamanında ödemişseniz bir mesele yaşamazsınız. Fakat bu saydığımız durumlardan birinde herhangi bir mesele yaşamışsanız kefil talep edilmektedir.

Aylık kredi taksit ödemelerinizi kredinize bağlı tüm bağlı hesaptan tüm Akbank ATM’lerinden yatırabilirsiniz. Ya da kredinizi yatıracağınız bir hesap oluşturup her ay kredi taksit tutarınızı bu hesaba yatırıp banka tarafınca otomatikman çekilmesini sağlayabilirsiniz.

Ek olarak aylık taksitlerinizi ödemede, esnek ödeme planı da uygulanmaktadır. Bunlar artan ödemeli, ödemesiz dönemli olarak farklılıklar göstermektedir.

Akbank süratli gereksinim kredisi özellikleri nedir?

Akbank süratli gereksinim kredisi, Akbank Direkt kredi olarak da anılmaktadır. Akbank müşterisi olan ya da olmayan hepimiz, internet sayfasında bulunan müracaat formunu kullanarak derhal müracaat yapabilmekte ve onaylanan kredilerini banka şubesine gitmeye gerek kalmadan alabilmektedir. Bu kredinin genel özellikleri ise şöyledir;

  • Bu krediyi, kefilsiz ve gelir belgesiz olarak derhal alanız mümkündür.
  • Krediniz için Direkt kanallarından doğrusu mobil bankacılıktan ve web bankacılığından müracaat yaptığınızda, avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.
  • Bu krediyi sigortalı ve sigortasız olarak alma imkanınız bulunmaktadır. Sigortalı olarak aldığınız kredinin faiz oranı daha düşük olurken sigortasız olarak alacağınız kredinin faiz oranı daha yüksek olacaktır.
  • Akbank direkt krediyi 1.000 liradan 40.000 liraya kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınız için alabilirsiniz.
  • Kredi başvurularınızı 7/24 yapabilir ve onaylanan kredinizi gene 7/24 hesabınız aktararak kullanamaya başlayabilirsiniz.
  • Bu krediden yaşam sigortası yaptığınızda, bu sigortanın harcaması ve dosya harcaması eğitim edilir. Alınacak olan dosya harcaması ise kredi tutarının binde 5,25’i kadar olur.
  • Kredinizi isterseniz 3 aydan 60 aya kadar vade ile alabilirsiniz. Ek olarak 3 ay erteleme özelliğinden de faydalanabilir ve ilk 3 taksitini öteleyebilirsiniz.

Akbank süratli gereksinim kredisi başvurusu iyi mi yapılır?

Akbank süratli gereksinim kredisine derhal haiz olmak için birden fazla kanalı kullanabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz Akbank’ın internet sayfasında bulunan müracaat formunu doldurabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler müracaat için mobil bankacılık, web bankacılığı, davet merkezi, ATM’ler benzer biçimde kanalları kullanabilirler. ATM kanalıyla banka müşterisi olmayan kişiler de müracaat yapabilirler. Isterseniz kredi için banka şubelerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank hızı gereksinim kredisi başvurusu için müracaat formuna iyi mi ulaşılır?

Akbank’ın kredisine derhal müracaat yapmak ve onaylanan kredinizi derhal kullanabilmek için başvurularınızı internet adresinden yapabilirsiniz. Banka müşterisi olmayan kişiler müracaat formu yardımıyla saniyeler içinde başvur yapabilirler. Başvurunuz onaylandıktan banka temsilcileri tarafınca aranırsınız ve noksan kalan bilgileriniz istenir. Arkasından kredinizi derhal alabilirsiniz. Bu müracaat için;

• İlk olarak https://www.akbank.com/basvuru/Direkt-Kredi-Hizli-Basvuru/EntryPoint.aspx adresine tıklayarak müracaat formuna ulaşmanız gerekir.
• Arkasından sizden istenen cep telefonu, kimlik numarası ve ekrandaki güvenli kodu bilgilerini girerek “derhal başvur” kısmına tıklamalısınız. Bu işlemden sora başvurunuz tamamlanmış olur.
Akbank hızı kredi için banka müşterisi olmasanız bile süratli bir halde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*