Akbank Axess Kredi Kartı Avantajları

Sponsor Bağlantılar

Akbank, kurumsal olan ve ürünleri en fazlaca tercih edilen bankalardan biridir. Axess kredi kartı, en fazlaca kullanılan kredi kartlarındandır. Fazlaca sayıda üye iş yeri olması, yurt içinde ve yurt haricinde kullanılabilmesi ve daha fazlaca pek pozitif yanları sebebiyle tercih edilen bu kartlar Gold, Platinum, Kampüs Modu, Temassız, Ek Kart, Sanal Kart, Kobi ve Business şeklinde seçenekler ile sunulmaktadır. Her Axess kart çeşidinin sunmuş olduğu avantajlar farklıdır. Genel olarak Akbank Axess kredi kartı avantajları ise her kart türü için geçerlidir. Sizlere genel olan avantajlarından bahsedelim;

Akbank Axess kredi kartı avantajları nedir?

 • Akbank tarafınca sunulan Axess kredi kartının en mühim pozitif yanları, dünyanın neresinde olursanız olun kullanabilmenizdir. Alışveriş yaptığınız tüm mağazalarda bu kartı kullanabilirsiniz.
 • Bu kredi kartı, en seçkin mağazalardan kişiye hususi indirim ya da fazladan taksit avantajları sunmaktadır. Bu sayede müşterilerine ayıcıklı oldukları hissini verir.
 • Bu kredi kartları Chip Para kazandırmaktadır. Yaptığınız alıverişlerden Chip Para kazanabilir ve bu tarz şeyleri tutarı ödemeden, fazlaca sayıda olan üye işyerlerinde kullanabilirsiniz.
 • Axses kredi kartları, dünya üstünde bulunan yüzbinlerce noktada, taksitli alıveriş imkânı da sunmaktadır.
 • Axess kredi kartınızdan ek kart çıkarabilir ve sevdiklerinizin de kredi kartı kullanmasını sağlayabilirsiniz. Eşinize ya da çocuklarınıza ek kart çıkararak, kendi limitinizin bir kısmını onlarla paylaşabilirsiniz. Alacağınız ek kartın limiti, aslolan karta bağlıdır. Böylece sevdiklerinizin alıverişlerini takip edebilir ve kart limitlerini kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Akbank Axess kredi kartı avantajları içinde süratli kredi seçeneği de bulunmaktadır. Acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri ücretsiz bir şekilde karşılayabileceğiniz süratli para yardımıyla, şubeye gitmeden ve kayıt olmak zoruna kalmadan 12 taksite kadar kredi alabilirsiniz. Süratli krediyi 7 ay ile 12 ay arasındaki vadeler ile 500 liradan 20.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için alabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranı %2,15’tir.
 • Bu kredi kartının acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için sunmuş olduğu bir başka avantaj da taksitli avanstır. Bu ön ödeme kredisini isterseniz ücretsiz bir şekilde çekebilir isterseniz de 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. 7 ile 12 ay arasındaki vadeler ile taksitli nakit avansınızı alabilirsiniz. Bu sayede 200 liradan 15.000 liraya kadar olan nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Bu ön ödeme kredisinden aylık %2,15 oranında faiz alınmaktadır.
 • Axess kredi kartınızdan sağlayacağınız bir başka avantaj ise SMS Paradır. Tamamen ücretsiz bir şekilde aynı gün içinde 500 lira paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Bunun için kredi kartınızın son 6 hanesini ve içinde bir boşluk bırakarak “PARA” yazıp 5990’a kısa bildiri göndermeniz gerekir. SMS paranın faz oranı %2,15’tir.
 • Axess kredi kartınız ile bu bankanın ya da öteki bankaların ATM’lerini kullanarak, hafta sonu da dahil olmak suretiyle 7/24 nakit ön ödeme çekebilirsiniz. 500 liraya kadar alabileceğiniz nakit ön ödeme için 40 günlük vade uygulanır. Bu avanstan %3,99 + 10 TL tutarında harcama alınır.
 • Axess kredi kartının sunmuş olduğu bir başka avantaj da borç transferidir. Öteki bankalara olan kredi kartı borçlarınızı Axess kredi kartınıza aktarabilirsiniz. Üstelik bu aktarma işlemini uygun faiz oranları ve 12 ay taksit seçeneği ile yapabilirsiniz. 200 ile 20.000 lira içinde yapacağınız bu borç transferi için aylık %2,15 oranında faiz alınır.
 • Bu kredi kartından fazladan taksit isteyebilir, banka hesaplarınıza ulaşabilir, otomatik ödeme talimatı verebilir, işsizlik sigortası yaptırabilir, limit artırımı yapabilir, elektronik ekstre alabilir ve fonlarınıza para aktarma talimatı verebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Akbank Axess kredi kartı avantajları sizler için uygun geldiyse bu kredi kartını almak için bankanın web sitesine girebilir, web bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanabilir, SMS bankacılığını tercih edebilir ya da banka şubelerinden müracaat yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*