Aidatsız Enpara Kredi Kartı

Sponsor Bağlantılar

Enpara, Finansbank’ın dijital bankacılık hizmetidir. Şubesiz bankacılık olarak da adlandırılan bu hizmet yardımıyla insanoğlu kolayca kredi çekebilir, kredi kartı alabilir, vadeli yada vadesiz mevduat hesabı açabilir ve yüksek mevduat faiz oranlarından yaralanabilir. Ek olarak bu dijital bankacılık hizmetinin sunmuş olduğu fazlaca fazla olanak vardır. Parasız havale ya da EFT yapma imkânı, aidatsız kredi kartı, çeşitli yerlerde fazladan indirimler, düşük faizli kredi oranları ve fazlaca daha fazlası için Enpara.com müşterisi olmanız yeterlidir. Sizlere aidatsız Enpara kredi kartı hakkında detaylı informasyon sunalım;

Aidatsız enpara kredi kartı özellikler nedir;

Sponsor Bağlantılar

Enpara.com, şubesiz bankacılık olduğundan tüm bankacılık giderlerinden muaftır. Bu giderlerini müşterilerine yüksek faiz oranı ve fazladan indirimler sunmak amacıyla kullanmaktadır. Bu yüzden tüm bankacılık ürünleri oldukça avantajlıdır. Kredi kartlarından yaşam boyu kesinti almayan bu banka 03.31.2019 evveliyatına kadar kart başvurusu yapanlara da 2 yıl süresince kart aidatı ödeme sözü vermiştir. Aidatsız enpara kredi kartı genel özellikleri aşağıdaki gibidir;

 • Enpara.com üstünden alabileceğiniz bu kredi kartından alışveriş, ödeme ve nakit ön ödeme kullanımı yapabilirsiniz.
 • Bu kredi kartınızla, Finansbank’ın anlaşmalı olduğu üye işyerlerinden yapacağınız alışverişleriniz için fazladan taksit avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Bu kredi kartınızdan her ay 1.000 liraya kadar olan 3 harcamanızı peşin olarak yaptıysanız, faiz ya da başka ücret ödemeden taksitlendirme imkânına haiz olmuş olursunuz.
 • Enpara kredi kartına öğrencilerin de başvurması mümkündür. Sadece bu müracaat esnasında talebe kimlik formunun, müracaat formuna eklenmesi gerekir.
 • Bu kredi kartı başvurularının pozitif yönde neticelenmesi için mevcut kartlarınızı düzeni olarak ödüyor olmanız ve aylık tertipli bir gelirinizin olması gerekir.
 • Bu kredi kartından satmaca, cep telefonunuza TL yükleme ve motorlu taşıtlar vergisi ödeme şeklinde işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Bununla beraber kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.
 • Acil nakit ihtiyaçlarınız için bu kredi kartından taksitli nakit ön ödeme çekebilirsiniz. Üstelik bu işlemi yurt içinde ve yurt dışındaki tüm ATM’lerden yapabilirsin.
 • Bu kredi kartı ile temassız ödeme yapmanız da mümkündür. 90 lira ve altındaki ödemeleriniz için temassız işlem hususi durumunu kullanabilirsiniz.
 • Bu kredi kartı yardımıyla, Finansbank ATM’lerini kullanarak, bankamatik kartınız ile yapabildiğiniz tüm işlemleri yapma olanağına haiz olmuş olursunuz.
 • Bu kredi kartından fazladan puan verilmez ve mil kazanma şeklinde imkânlar sunulmaz. Sadece fazlaca sayıda iş yerinden çeşitli indirimler sunulmaktadır. Ek olarak bu karta bağlı olarak bir ek kart uygulaması da sunulmaz.
 • Bu kredi kartına sahipseniz ve 2019 yılının ilk 4 ayında minimum 3 kez ayın enparalısı olduysanız, size hususi faiz oranları ve 3 ay erteleme özelliği bulunan Teşekkürler Kredisinden de faydalanabilirsiniz. Bu krediniz faiz oranları düzgüsel krediye nazaran oldukça düşüktür ve 3 ay erteleme özelliği bulunur.

Aidatsız enpara kredi kartı başvurusu iyi mi yapılır?

Aidatsız enpara kredi kartı sahibi olmak için Enpara.com üstünden başvurularınızı yapabilirsiniz. Eğer hemen hemen enpara müşterisi değilseniz web sitesine bulunan müracaat formunu doldurmanız yeterlidir. Kart başvurunuz pozitif yönde sonuçlandığında, banka temsilcileri adresinize kadar gelmiş olarak kredi kartınızı teslim eder. Ek olarak hesap açma işlemlerinizi yapar ve lüzumlu imzaları alır. Bu sayede oturduğunuz yerden enpara müşterisi olabilirsiniz. Bu işlemler tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Enpara.com müşterisiyseniz kredi kartına müracaat yapmak için web bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanabilirsiniz. Bankanın, hesabınızı açarken size vermiş olduğu gizyazı ile web bankacılığına ya da mobil uygulamaya giriş yaparak, başvur yapabilirsiniz. Buradan yaptığınız başvurular, aynı gün içinde sonuçlanır ve kredi kartınız derhal adresinize postalanır.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*